Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha megvert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha megvert a férjem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy kisebb veszekedés folytán elkezdett ütni én hiába mondtam neki hogy álljon le nem tette. Másnap bocsánatot se kért csak úgy tett mintha mi se történt volna pedig látható nyomai voltak tettének.
2017. febr. 22. 05:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy próbakérdés?
2017. febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2017. febr. 22. 06:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "másnap" nem mondott semmit? Másnap már rég elhúztam volna benyújtani a válópert és ráuszítottam volna 1-2 férfi barátomat, akiket nem ismer, hogy érezze, milyen a törődés. Menj el látleletet csináltatni és tegyél feljelentést. Nem tudom, miért kell az ilyet eltűrni, nincs önbecsülésed?
2017. febr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van önbecsülésem csak félek tőle
2017. febr. 22. 06:44
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor maradj vele és tűrd el a verést. Magától nem fog megoldódni ez a dolog.
2017. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz a veréstől, akkor ne adj lehetőséget, hogy újra megtegye. Látlelet, fejlelentés, válást beadni, és el onnan, még ma. Biztos, hogy van olyan családtag vagy barát, akinél pár napot ellehetsz, amíg keresel albérletet vagy valamit.


Azt ugye tudod, hogy ez csak az első verés volt, és ez csak rosszabb lesz?

2017. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Sajnos nehéz megoldani a költözést mert van egy gyerekünk is
2017. febr. 22. 06:59
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Verd vissza.
2017. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

A férfi akkor veri a nőt, ha nincsenek érvei. Például tudja, hogy a nőnek igaza van, de nem akarja elfogadni.

Nem a kisebb veszekedés lesz nálatok a verés alapvető oka, gondold át, és dönts, meg lehet-e oldani, vagy már nem.

A látlelet nincs ingyen, de még szükség lehet rá. Körzeti rendelőben a sebészetre kell menni.

Tapasztalat, hogy ha egyszer megütött, fog máskor is.

2017. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha megvert es utana is vele maradsz meg is erdemled.
2017. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!