Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy fiú boldog párkapcsolatban él, mégis kedveli közösségi oldalakon más lányok képeit?

Figyelt kérdés

Konkrétan az instagramra gondolok, ami tele van mindenféle kondizós, izmos, tangás lányokkal. Vagy a másik, amikor ismerősök/barátok képeit kedvelik szintén instagramon,facebookon és a lányok ott is esetleg hiányos öltözetben vagy agyonsminkelve vannak és mutogatják magukat.

Azt megértem,ha egy foglalt fiú kedveli egy lány képét, aki pl elment kirándulni és feltöltött egy városnézős képet vagy ami nem önmutogatás, de ha valaki csak szelfit tölt fel magáról és azt akarja megmutatni,mennyire szép és szexi vagyok, normális ha egy fiú kedveli? barátnők nem látják, ha igen, mit szólnak hozzá?


2017. febr. 22. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem normalis.
2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Zavaró. Kompromisszum kötés a megoldás, ha ez zavarja a másik felet. Másképp nem megy...
2017. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a tini kategóriába kellett volna!

Miért ne lenne normális? Hűséget fogadott nem vakságot. Nézni lehet

2017. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy kb 20-28 éves korosztályról van szó. Ami már nem tini kategória.
2017. febr. 22. 13:29
 5/18 Költőnő? ***** válasza:
66%
Lehet, h én vagyok egy libsi szar (úgyis divatos szó lett), de sztem hűséget fogadott, nem vakságot
2017. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem el se érné az ingerküszöböm, ha ilyet csinálna, bár elég gyerekesnek gondolom magát a lájkolgatást. Se több, se kevesebb.

Most az, hogy ez normális-e, elég szubjektív, van, akinek az, van, akinek nem fér bele. Ha ez ennyire zavar, akkor beszéld meg vele.

2017. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne is legyen vak, nézegesse, de miért nyomja be a lájkot? Mi értelme?
2017. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasi ismerősöm.Volt bnője is közbe meg fbn csinálta az általad leírtakat.Meg hát félre is k...t rendszeresen velük,másokkal onnan,mimdenkivel.30 éves.De tipus függő,1 még nem intő példa.
2017. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szerencsére engem nem érint a téma jelenleg, ismerőseimen vettem észre hogy ezt csinálják többen is, ezért dobtam fel a témát. személy szerint én is gyerekesnek tartom ezt a lájkolgatást, bár gondolom sokan nem kedvelik a képeket,egyszerűen csak megnézik így nincs nyoma. de belegondolva,ha velem csinálnák ezt én is rosszul érezném magam. egyszer egy olyan sztorit hallottam, hogy a lány barátja hasonló lányok képeivel rakta tele a telefonját,de még a háttérképe is az volt. a lány akárhányszor kérte,szedje le, nem tette. Ő is erre a dumára hivatkozott,hogy hűséget fogadott,nem vakságot. na ez már bunkóság.
2017. febr. 22. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Instagrammon nekem is feljönnek félmeztelen izmos pasikról képek, gondolom párszor rákattintottam, most meg azért adja ki folyamatosan, mert berakta érdeklődési körömnek. Meg szoktam nézni őket, még sem lájkoltam soha egy képet se, pedig a barátomnak nincs is instagramja. Facebookja van, de ott sem lájkolgatom. Biztos nem esne jól neki, ha így tennék. Nekem se esne jól, ha ő csinálná ugyanezt, felőlem nézheti, de ne lájkolgassa, mert semmi értelme
2017. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!