Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párjának van előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párjának van előző kapcsolatból gyereke, nem okoz ez semmilyen problémát?

Figyelt kérdés

Nem az hogy van a gyerek hanem arra gondolok hogy gondolom mikor megy látogatni a gxerejet ott van az ex és próbálja vissza csábítani vagy ilyesmi.

Pénzt mennyit ad a nonek? Mennyit jár látogatni?


Most van efy férfi akivel ismerkednek és tudom hogy van neki gyereke, nagyon aranyos keprol semmi problémám vele de mivel tudom hogy milyen erőszakos agresszív a no kicsit tartok tőle hogy mi lenne meg ilyenek. .

Túl féltékeny típus vagyok főleg így hogy találkozgat azzal akivel évekig együtt élt miközben most velem van de o akkor is élete része bele gondolni is rossz.


2017. febr. 22. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe inkabb bele se kezdj igy. Meg a gyerektartas fogalmaval sem vagy tisztaban, de mar most kb. utalkozol ket sor utan. Az ilyen helyzeteket ennel joval higgadtabban es intelligensebben lehet csak helyen kezelni.
2017. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bánom hogy beleirtam a penzt 😂😂😂
2017. febr. 22. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mint exfeleség írok neked, ha nem gond.

1. Annak a kapcsolatnak vége, nem véletlenül. Nehogy azt hidd, hogy még évekkel később is epekedünk utána. Örülünk, ha nem látjuk. Viheted, megtarthatod.

2. Gyerektartás: 20-25%-a a bejelentett fizetésének, gyerekenként. Sokkal több, mint amit te jó szívvel adnál ki. De nem azért ennyi, mert az ex szemétláda.

Azt tessék tudomásul venni, hogy a pasi is felelős a gyerekért.

2017. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékenykedsz már most és így állsz hozzá ez folyton feszülséget fog köztetek teremteni. A gyerkőc miatt muszáj az exével tartani a kapcsolatot. És igen, rosszul tud esni mikor épp otthon nem sima minden és elkottyintja magát, h délután felhívta a volt felesége és tök jót beszélgettek. Ez benne van a pakliban, de nem ez a jellemző, hisz vmi miatt elváltak. Tehát te megtarthatod, ha nem a múlton lovagolsz.
2017. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Én is amondó vagyok, hogy így bele se kezdj inkább...

Féltékeny vagy, és itt nem az ex lesz a fő gond, hanem az, hogy neki MINDIG, MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT a gyereke lesz az ELSŐ. Te már csak örök második leszel. Egy féltékeny ember ezt nehezen tudja elviselni.

Az meg, hogy másoknál hogy működik a láthatás, meg a gyerektartás, nem oszt, nem szoroz. Mindenkinél más. Nálunk például közös felügyelet van: ugyanannyit van a gyerekem az apjával, mint velem és a párommal, gyerektartást egyikünk sem fizet, mivel megosztjuk egymással a terheket. Olyan nálunk nincs, hogy "megy látogatni", hanem akivel éppen van a gyerek, az elviszi magához, és ez általában másoknál is így van. Tehát te mindenképpen "csomagban" kapod a pasit, a gyerekkel együtt. Kettesben töltött időtök akkor lesz, amikor a gyerek az anyával van. Ezt tudomásul kell venni.

Egyébként az én exem nem is vonta be az új párját a családi életébe, teljesen külön kezeli. Van egy lakása, amikor a lányunk nála van, akkor ott vannak, amikor meg nincs nálunk a lányom, akkor a nőnél lakik. Ez már évek óta így van, nem tudom, miért, nem kérdeztem. (Közös barátoktól úgy tudom, hogy a nő szeretett volna az exemmel rendesen összeköltözni, de ez nem valósult meg...)

És még egy dologra felhívnám a figyelmed... olyan nincs, hogy mindig a másik a hibás! Ha elváltak, abban mindketten benne vannak. Persze, a pasi azt mondja neked, hogy az exe az erőszakos, meg az agresszív, de ha meghallgatnád a másik oldalt is, akkor bizonyára mást hallanál... ha meg tényleg ilyen, akkor elgondolkodnék, hogy kell-e nekem olyan pasi, aki egy erőszakos, agresszív nőt választ társul és vele vállal gyereket...

2017. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt ilyen párom, és nem is maradtam vele. Amiket előttem írtak, az mind igaz, mindig a gyerek lesz az első, te sosem leszel fontosabb nála, és a gyerek miatt bármikor magadra hagyhat, lemondhat programot, bármi módon eléd helyezheti, és ezt szó nélkül tűrni nehéz, mert teljesen jogos.

Én is láttam, hogy ez a helyzet, és nem is akartam, hogy elkomolyodjon a kapcsolatunk, gyerekünk legyen.

Mert karácsony másnapján akkor sem lenne itthon, és úgy érezném, a házasságunk, gyerekünk nevelésének rovására megy, még ha esetleg nem is így alakulna.

2017. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért váltunk el mert nem ment...

Nem akarnék az exemmel semmi kis románcot.

Pénz dolog nem rád tartozik hogy mennyit adok, nemcsak megcsinálni kell a gyereket, hanem felnevelni is.

Gyereket minnél többször akarom látni.

Ha neked ez így nem fér bele, mehetsz...

Bocs hogy nyers vagyok de ez így működik.

Nem fogok olyannal küszködni aki ezt nem fogadja el. Én így gondolkozom, de lehet ő máshogyan.

2017. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne jöjj vele össze. Ha most zavar akkor később is fog, sőt a gyereket is utalni fogod ha hazaviszi hétvégére, felesleges teher neked.
2017. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!