Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetés: 150. 000ft és mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés: 150. 000ft és mindennap a családoddal vagy 300. 000ft és hetente látod őket? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt ba párommal ebből 5 évet külföldön dolgozott 6 hetente találkoztunk, volt köztünk egy óriási vita, szinte szakítottunk is, egy másik nő miatt,aztán ultimátumot adtam haza jön és itthon lakik vagy akkor felejtsen el, nem leszek itthoni vésztartalék.

Engem választott, szeretjük egymást akkor is ezt gondoltam hogy szeret miközben az a nő adta alá a lovat, mindegy, megbeszéltük! Október 12.én haza jött, decemberben kiderült babát várok, neki itthon lett munkája, aláírom sokat kell dolgozni érte de nekem az a fontos hogy velem legyen! Kb délután 5 és 7közt ér haza. Tegnap nagyon összevesztem vele, említette hogy 300kmel arrébb szeretne dolgozni és hetente jönne haza azaz hétvégére, és már jövő hónapban ott dolgozna! Eleget voltunk külön engem nem érdekel a pénz, az ő fizetéséből is kijönnénk nem nagy lábon de megoldható lenne, de az én gyedemmel plusz 50ezer! Ha menni akar nem tartom vissza, de nekem akkor ott elszakadna minden, egy dolog az hogy én....de már a közös gyerekünkről is szó van, neki nem hétvégente lesz szükség apára, neki nem csak én kellek majd Ha nem apa is aki naponta egy-két órát foglalkozik vele!

Nem tudom, de engem ez nagyon felbosszantott,egyébként ő úgy gondolta már októberben is hogy nem végleg akar itthon lenni Ha nem ebben az évben vagy külföld vagy messzebb megy.

Köszönöm aki elolvassa, remélem nem írtam nagyon kesze kuszán! ;)


2017. febr. 22. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
A masodikat atmenetileg. Plane gyerekkel, osszesen 200.000 forint kb semmire nem lenne eleg. (Nekem.) Kozben lehet a kozelben is keresni hasonloan fizeto allast es valtani, amint van.
2017. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt hozzá szeretném tenni hogy én nem tartok vele mert akkor plusz albérletet kéne fizetni és az felesleges kiadás szinte ugyanott lennénk, illetve ha ő menne akkor az üzemanyag pénz....2400km.havonta szerintem nem kis pénz....
2017. febr. 22. 16:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos 150.000 forint semmire nem elég gyerek nélkül sem. Egyik opció sem jó, viszont pénz nélkül hamar megbomlik a családi mindennapos béke, ha kb kajára sem telik... :(
2017. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"ő úgy gondolta már októberben is hogy nem végleg akar itthon lenni Ha nem ebben az évben vagy külföld vagy messzebb megy."

Szerintem sejthetted ezek szerint, hogy a párod nem nagyon szeretne maradni. Én csak azt nem értem ebben az esetben, hogy miért vállaltál gyereket pont vele?


Egyébként szerintem nagyon sokmindentől függ, hogy egy családnak mekkora bevételre van szüksége. Szerepet játszanak ebben: a család igényei, illetve számít a környék (pl. árak, szórakozási lehetőségek, családbarát hely-e) + egyéb tényezők (pl. van-e konyhakert és azt hajlandók-e művelni a családtagok?). Úgyhogy én csak akkor tudnék választ adni, ha végiggondoltam az összes lehetőségemet.


Visszatérve a párodra: úgy látszik ő mérlegelt és döntött. Szerintem a te életedben ez a fontos, nem az, hogy mi mit válaszolunk.

2017. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőt. A második a kapcsolat rovására menne,pláne hosszú távon. De lehet nem véletlenül akar menni?!
2017. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyértelmű. Nem tudnának adni annyi fizetést, hogy ne a párommal éljek. Biztos vannak sokan, akinél ez annyira nem számít és még az is megoldás, hogy havonta látják egymást, de szerintem ha két ember igazán szereti egymást, akkor ez eleve fel sem merülhet, mint opció.
2017. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy pesten laktok vagy egy faluban... A faluban 200ezer jo pénz
2017. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mérlegelném, hogy mindkét esetben mennyibe kerül a kétfelé lakhatás,rezsi, kaja ára, meg az utazásé, és az alapján döntenék. Ha csak 1-2 tízezerrel marad több a kasszában a messzelakással, akkor inkább maradnék otthon.
2017. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalatból mondom: ha szeretne, veled akarna lenni. Távkapcsolatban jó voltál, de nem ragaszkodik sem hozzád, sem a gyerekhez. Ostobaság volt teherbe esni tőle, így nem tartod meg, és most ott sem nagyon tudod hagyni, mert a gyerek miatt nem leszel jó darabig keresőképes. A legegyszerűbb ha nem cirkuszolsz,elmondod neki, hogy szükséged lenne rá a baba miatt, de a döntés az övé, aztán hagyod, hogy menjen, dolgozzon, küldje a pénzt amíg te otthon gondoskodsz a gyerekről, s amint vissza tudsz menni dolgozni, veszettül gyorsan kezdj el kiépíteni egy egzisztenciát, hogy legyen vésztartalékod kettőtöknek a kicsivel, mert ez az ember ott fog hagyni téged.
2017. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért nem költöztök mindketten el?Olyan helyre,ahol jobbak a fizetések.

Gondolom a keleti határ közelében éltek.Menjetek akkor a főváros vagy az osztrák határ közelébe lakni.Így a több fizu is meglenne,valamint minden nap együtt lehetnétek, részt tudna venni majd a gyerek életében is.

Nem értem miért kell bevállalni a távmunkát,miért nem megy oda mindkét fél inkább.. Főleg ha most nem is dolgoznál a gyerek miatt,akkor szerintem ugyan mindegy,ha mész vele a 300km-re lévő helyre. Miért ne?

Egyébként ezt a hetente hazajárós dolgot én sem díjaznám,főleg ha gyerek is úton van.

2017. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!