Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családom kényszerít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a családom kényszerít?

Figyelt kérdés

A családom bele akar kényszeríteni egy kapcsolatba amit én nem akarok. Szerintük igenis az a normális ha a szülő választ a gyerekének párt, ezért nem is ismerkedhettem soha senkivel. Kissé félek ettől a féfritól, mert halottam róla pár dolgot és nem akarom, hogy az első kapcsolatom egy ilyen férfival legyen...

El fogok otthonról jönni nem tudom még hova mert nincs senkim a szüleim mindíg is tiltottak mindenkitől.

Pár hónapja spórolok és bár nem sokáig de egy idejig kitart.

A szüleim nem kerestethetnek igaz? Mert elmúltam 18.

21L



2017. febr. 22. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Pontosabban: kerestethetnek, de nem vitethetnek vissza magukhoz.
2017. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

ennyi!

szabad ember vagy!!!

nem kell velük foglalkozni! lépj le mihamarabb..hidd el majd jönnek ők utánad idővel, csak nehogy akkor már késő legyen...

21 vagy, simán tudsz pl pesten egyszerű melót is találni, ami ideig óráig kitart, míg kitalálod hogy merre tovább...

2017. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálam el lakhatsz.

30/f

2017. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Legálisnak sem hangzik, amit tesznek.
2017. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

nálam is ellakhatsz pest mellett ha birod a macsekokat:)


ne foglalkozz hogxy ők mit akarnak,ez már nem a középkor és igen felnőtt vagy szóval semmire nem kényszerithetnek

2017. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy bele akarnak kényszeríteni? Melyik korban élnek ők? Mondd meg nekik,hogy vegyenek egy új naptárt, mert már 2017-et írunk. Nincs ilyen,hogy belekényszeríteni valakit egy kapcsolatba.
2017. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Biztos eljövök csak nem akarom, hogy utánnam jöjjenek kerestessenek.

Vagy esetleg a fiú családjával együtt keressenek...

2017. febr. 22. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi ez a baromság mégis, hogy a szülő választ? Vagy most csak játszol és egy regényben olvastad? Hol van még manapság ilyen, milyen körökben?
2017. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a maffiával kerestetnek, őket tartóztatják le, ha megpróbálják.
2017. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg vallásos vagy scientológus család?
2017. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!