Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milxen érzes mikor valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milxen érzes mikor valakit akarsz és tudod hogy ő is téged, de végül mégsem lesztek együtt?

Figyelt kérdés

Volt már reszetek ilyenben?


Nálunk csók volt vagyis 2-3 ora alatt beszélgettünk meg ilyenek. Aztán végül semmi sem lett belőle . Hogy miért az hosszú .


Már rég túlléptem volna rajta ha nem lett volna semmi és tudon hogy nincs nála esélyem.

De volt és volt (van?) nála esélyem.

És ez olyan fájdalmas.

Azt hiszem neki is kellek en, vagyis kellettem.


2017. febr. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szomorú. de ez van...lépj tovább....
2017. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen érzés amikor akarsz valakit és mégsem lesztek együtt? Hát olyan kellemetlen tudod, mintha valaki felnyúlna a nemiszerveden aztán elkezdene bűvésztrükköket csinálni a kezével a hasadban hehh
2017. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy igazán nagy suttyó voltam, és nem tudom eldönteni, hogy ezért nem kellettem a lánynak vagy nem tetszettem neki.
2017. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem olyan rossz mintha nem adná meg a pénzt amivel lóg és meg kellene ütögetnem.A vállát:-)
2017. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szar!!!


De egyébként miért nem lehettek együtt?

Ha szeretitek egymást oldjátok meg.Gondolom nem 15 évesek vagytok hanem felnőtt emberek.Mindent lehet csak akarni kell igazán..

2017. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szar, kb. két évig voltam szerelmes egy srácba - ő is belém, de mivel a tesója a legjobb barátnőm volt, úgy egyeztünk meg, nem jövünk össze. A lány nem bánta volna, de mi nem akartuk, hogyha szakítunk, rajta csattanjon.


De mindig érezhető volt a köztünk lévő feszültség, ha egymáshoz értünk, ha beszélgettünk, stb.


Aztán ő talált egy barátnőt - aki szinte teljesen úgy néz ki, mint én -, akit idővel elvett, és már babájuk van.

Én pedig összejöttem a párommal - aki kecskeszakállas ugyanolyan és szemformájú-színű, mint ő -, és mi is együtt tervezzük leélni az életünket.

Ráadásul az ő felesége '89-es, akárcsak én, a párom pedig '83-as, mint ő. :D

2017. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!