Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy pasival és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy pasival és kérdi hogy mit szoktam csinálni a szabadidőmbe mit mondjak mert nincs semmi hobbim?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim akikkel elmehetnék valahova
2017. febr. 23. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekelne, hogy mit csinálsz, ha semmit :S
2017. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A "hobbi" még véletlen sem egyenlö a "barátokkal megyek valahová"-val!
2017. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit szoktál csinálni szabadidődben? Olvasol? Filmet nézel? Kutyázol? Ezt mond neki, amit tényleg csinálsz.
2017. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
netezek tévézek meg kirándulnék ha lenne kivel elmenni
2017. febr. 23. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt mond, ne hazudj! Ha szerinted ez lúzer-nyelven van, akkor szépítsd, de maradj őszinte:


"Leginkább otthon vagyok, az interneten nézelődöm, tévézek, de most kezdem érezni, hogy unom a bezártságot, szívesen kirándulnék, túráznék, mennék ide-oda, amint jó idő lesz, és lesz hozzá társaságom."


Elmondtad az igazságot, elmondtad a vágyaidat, mégsem önsajnáló, csak a tények.

2017. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kirándulni egyedül is fantasztikus élmény!
2017. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond ezeket. Engem nem zavarna, sőt így legalább biztosan örülnél, ha kitalálnék valamit, amit közösen csinálhatunk.
2017. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én netezek(olvasgatok előadásokat hallgatok) meg játszom. Te még tvzel is! Miért lenne gáz ? Mond ezt nyugodtan.

30/f

2017. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Járj el túrázni. Ott sok embert megismerhetsz.

www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu

2017. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mond hogy nincsenek barátjaid, barátnőid ,mert ez elég riasztó tud lenni. Azt mondhatod, hogy szoktál sétálni, túrázni, könyvet olvasni.....a lényeg az, hogy semmi olyat ne mondjál ami nem igaz és kellemtelnséged származhat belőle. Ha A férfi mondja mit szokott csinálni és az érdekel akkor viszont jelezd felé, hogy lenne kedved kipróbálni. A kapcsolatban Te fogsz alkalmazkodni...ez biztos.

39F

2017. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!