Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy az arcotokról egész nap le sem törlődött a mosoly mikor megláttátok, hogy akiért oda voltatok/vagytok annak a párja hirtelen törölte a netről az összes közös képeiket?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán, mert attól, hogy, hogy törölte, még nem jöttem össze a kiszemeltemmel. Még az is lehet, hogy azért törölte, mert a párja lelépett egy másik nővel/férfival.

Nekem akkor nem törlődött le a mosoly az arcomról, mikor össze is jöttem azzal, akihez vonzódtam.

2017. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Valamiert nalam eddig kimaradt, hogy foglalt sracert legyek oda.
2017. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem, valahogy sose sikerült odéig süllyednem, hogy foglalt pasiért legyek oda vagy nyomozgassak utána közösségi oldalon. Ha valaki megtetszett, de kiderült, hogy foglalt, szépen továbbléptem.

A közös képek törlése önmagában különben sem jelent semmit, de még ha szakítottak sem biztos, hogy majd köztetek lesz akármi is.

2017. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jujj de nagy lesüllyedés...:) Akkor mi lehet a lopás vagy a gyilkosság, ha ez már 'lesüllyedés'..😂
2017. febr. 23. 17:16
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Elég szánalmas dolog, maradjuk annyiban.
2017. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Velem sem volt ilyen, én is szánalmasnak tartom foglalt ember után epekedni. Bocsi :)
2017. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább rettegésben vagyok hogy mikor rakja ki a csaj hogy kapcsolatban van. Egy fél évig esélyem sincs még, ő meg már 20 és nem volt még barátja. Nem tudom jobban kellene-e ezért félnem vagy épp ellenkezőleg?
2017. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Dehogy szánalmas. 1-2 másodperc az egész és csak én tudok róla.:) Az én dolgom.
2017. febr. 23. 17:26
 9/20 A kérdező kommentje:
7: Miért nincs esélyed még fél évig?
2017. febr. 23. 17:27
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sem helyénvaló dolog az, hogy sokat nézelődhetsz és kutakodhatsz utána, de azért meredek, hogy szánalmasnak nevezitek szegényt. Érzelmeket közel sem ilyen könnyű irányítni, hogy na hopp ez az ember megmozgatott bennem valamit, odáig vagyok érte- de időközben kiderül, hogy van valakije- fogom magam és egyik pillanatról a másikra elengedem. Nyílván ésszerűen ez volna helyes, de nem így működünk.
2017. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!