Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy az arcotokról egész nap le sem törlődött a mosoly mikor megláttátok, hogy akiért oda voltatok/vagytok annak a párja hirtelen törölte a netről az összes közös képeiket?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert messze van.
2017. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a legszebb öröm, a káröröm...Ezzel viszont az a baj, hogy az én életem ettől se jobb, se rosszabb nem lesz.Pillanatnyi dolognak oké, de tartósan sok értelme nincs.
2017. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem irt semmi olyat a kerdezo, hogy nyomulna az illetore vagy barmi, egyszeruen tetszik neki / kedveli, azt meg nem az ember donti el, ki irant mit erez, szoval onmagaban azert a teny, hogy tetszik neki egy foglalt ember meg nem olyan sulyos bun :D
2017. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Meg ha valakinek nyilvános a profilja és nem rakja privátba (most instagramról van szó), akkor számol azzal, hogy a földkereksègről szinte bárki ránézhet. Ezzel ugye mindenki számol..:) Szóval hadd ne sajnáljam már meg:)
2017. febr. 23. 17:33
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem nyomulok rá. Csak volt egy kis afférunk anno.:)
2017. febr. 23. 17:37
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt, hogy egy volt szexpartner ismét szingli lett, én meg örültem, mert keresni akartam valakit nem teljesen komoly célokra. De mondjuk nem vigyorogtam, csak írtam neki, hogy mi újság? Egy nap múlva már nálam vigasztalódott. :D
2017. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért a kiszemelted párját nézegetni kissé meredek, nem?:)
2017. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.:) Neki is nyilvános a profilja. Bevállalta.:)
2017. febr. 23. 19:42
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi szánalmas. Az a kérdés van e esélyed ennél a pasinál. Mert ha nincs, akkor tök felesleges a mosoly, akkor inkább gonosz mosoly. Annak meg értelme semmi, ha észre se vesz az aki neked tetszik.
2017. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne örülnöm neki, hogy valaki másnak rossz? (Komolyan kérdezem, tényleg nem értem, mi ebben a jó dolog)
2017. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!