Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a kijelentés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a kijelentés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fèrfit, de nem kell és mondtam X-nek nekem az a fèrfi sok.Erre X megkèrdezte,mièrt èn nem lennèk az? Megkèrdeztem,de mièrt? Lehet hogy èn vagyok tàjèkozatlan,de mire gondolhatott azalatt hogy "mièrt,én nem lennèk sok? "


21/N


2017. febr. 23. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, hogy túl sokat gondolsz magadról x szerint
2017. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra célzott, hogy elég fura az elképzelésed a férfiakról. Valószínűleg Ő nem úgy látja a helyzetet ahogy te és ezért reflektált a kijelentésedre.

39F

2017. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kèt fèrfi nem ismeri egymàst.X tetszik nagyon.
2017. febr. 23. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt akarja hallani, hogy szerelmes belé.
2017. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Arra célzott, hogy gondolom valamivel indokoltad miért "sok" neked az a férfi és szerinte ez nem volt vészesen sok.

39F

2017. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mozgathatta az is, hogy tetszel neki... de ennyiből nem tudhatjuk. Lehet, hogy csak a másik palival hasonlította (volna) össze magát. Nem tudjuk.
2017. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én arra gondolnék hogy tetszel neki.De meg kellene ilyenkor kérdezni X-et, hogy ezt most hogy érted.

Vagy ez a mondtad arra utalt hogy megtörtént?"Megkèrdeztem,de mièrt?"

Ha meg igen, és ennyire érdekel, miért hagyod, hogy ne válaszoljon rá.Kicsit rövid így ez a história.

2017. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott akkor most X? Játszuk le, mert nem is mindegy.

1.

Te:"Nekem ez a férfi sok"

X:"Miért én nem lennék az?"

VAGY

2.

Te:"Nekem ez a férfi sok"

X:"Miért te nem lennél az?"


Ha a második eset az igaz, akkor 1-esnek van igaza. Visszakérdezett, hogy miért mit gondolsz, te nem lennél sok ennek a pasinak? Szóval X azt gondolja, hogy nagyra vagy magaddal.


Ha az első akkor inkább tetszel neki. Nem mindegy, hatalmas a különbség.

2017. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!