Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van nem engedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van nem engedni a fiút ha menni akar valahová?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok vagy adott esetben nők akik nem engedik el sehova se a parjukat. Most tegyük félre azt hogy milyen dolog ez a nem engeded, engem az érdekelne hogy ennek mi ertelme?

Én elgondolkoztam ezen.

Most tegyük fel együtt élek egy csávoval menni akar valahová és en elé alok hogy még pedig te nem mész sehova mit gondolsz magadról (????) Ez milyen dolog lenne?

Ha menni akar szórakozni vagy akárhová mikor neki kedve tartja akkor én nem fogom azt csinálni hogy nem engedem , mert nem akarok úgy vele lenni hogy tudom hogy ő máshova akart menni de én nem engedtem és azért van velem.


Ti hogy gondolkoztok ebben a témában?


2017. febr. 24. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy mint Te.
2017. febr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén ahogy Te.Nem a kutyám, hogy csak együtt mehetünk mindenhova.
2017. febr. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően egyet értek de azért nem mindegy hogy a haverokkal megy meginni egy sört vagy mondjuk egyet strandolni vagy sztriptíz bárba indul esetleg egy "lány baráttal" megy fürdőzni. Szóval vannak határok. De szerintem az utóbbi két példa nem is merül föl egy normális kapcsolatban.
2017. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze ez igy van.
2017. febr. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!