Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meneküljek el a problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek el a problémáim elől, vagy maradjak és oldjam meg?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 2 hónapja élek egyedül egy számomra új városban ahová anno közösen az akkori barátnőmmel költöztem. A kapcsolatnak vége, én itt maradtam. Egyenlőre.

Jó munkahelyem van (legalábbis a környékhez képest), saját iroda, nettó 170 ezer.

A gáz az, hogy kisváros. Nem ismerek senkit szinte, jobb híján egyedül ülök be ide oda. Járok edzeni, uszodába, bulikba, tehát kimozdulok, és próbálom fejleszteni a társasági életem.

De kezd megfogalmazódni bennem, hogy ez így totál magányosan nem biztos hogy jó. Kezdek depressziós lenni.

Agyalok erősen, külföldben, mert ott bár lehet ugyanez lenne, vagy még rosszabb a körülmények (pl együtt élni 3 sráccal, legalábbis kezdetben) de dupla ennyi pénzem lehetne.

Vagy a másik Pestre felköltözni.

Ismerősöm ajánlott egy havi 220 nettó körüli munkahelyet, gyártósor, 3 műszak. Igen visszalépés minőségben, de előrelépés pénzben. Pesten igaz nem bérelek havi 30 ezerért lakást, de még szobát se, szóval ott sem maradna több a zsebembe, de cserébe hatalmas ismerkedési-és szórakozási lehetőségek lennének előttem.

Ebbena városban mintha kihaltak volna a korban hozzám illő lányok.

Elképesztő undor, hogy bemegyek egy "nívósnak" mondott pub-ba (drága is) és 30 srác "osztozik" a két csajon.

Kemény felállás. Csoda hogy elmegy a kedvem.


3.5 év aktív logisztikai/járműpark kezelői tapasztalatom van, ám végzettségem csak érettségi. Alap német nyelvtudással.


Szóval önmagában ez így nulla, hogy Pesten elhelyezkedjek benne minimum nettó 200 ért. Ezért írtam a gyártósori melót.


Ti mit tennétek? Totál tanácstalan vagyok. A családom sem tud állást foglalni, kb rám bízzák, hogy az én életem, döntsem el mit akarok.



2017. febr. 24. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne lépj vissza szakmai téren, még netto 100 ezerért se, nyelvet kellene tanulni, akár úgy hogy külföldre költözöl, az angol már lassan mindenhol elvárás, csak aztán veszik figyelembe a németet, 26 évesen legyenek nagyobb céljaid.
2017. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Havi 220 nettó, hát, vagy nem. Szerintem inkább nem, és ne menj gyártósorra, mert onnan aztán nem jössz ki jól.

Inkább tanulj nyelvet - a német tök jó, ahol én élek, ott főleg ez kell, de NEM alapfokon, azt felejtsd el, az semmi!

Ha gondolod, kezdd el tanulni az angolt intenzíven, vagy folytasd a németet szintúgy intenzíven és menj ki ha tudsz külföldre - jó sok megtakarítással, persze.

2017. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyelvtanulásba toljak akkor időt és pénzt?

Magyarországon maradni nincs értelme a jelen helyzetembe szerintetek?

Hosszútávon mindenképp külföld?

2017. febr. 24. 11:09
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem jól látod a problémát, kérdező. Nagyvárosban, Budapesten, vagy külföldön ugyanezzel a felállással fogsz szembesülni. Sok fiúra jut egy-egy lány. A lányokban sokkal kevésbé munkál a fajfenntartás ösztöne, mint a fiúkban. Ezért a pasik egyfolytában mennek, keresik az ismerkedés lehetőségét (vagy ha még nem találták meg a tökeiket, akkor csak csorgatják a nyálukat), míg a csajok sokkal szolidabb keretek között keresnek partnert maguknak. Ha tudsz csajozni, a jelenlegi lakóhelyeden is tudsz. De ha egy bányatóban nem tudsz úszni, a Balatonba is belefulladsz.
2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem a kerdest ahogyan feltetted az fura.

Nekem nem tunik menekulesnek az ha ugy latod a helyzeted nem megfelelo a szamodra. Ha gondolkodsz rajta hogy lehetne jobb akkor valoban lehet jobb!

Ha ahol vagy nem eleg jo lepni kell.

A langyos viznek semmi ertelme, mert fiatal vagy elni kell :) , tapasztalni !

Ha szereted a nemet nyelvet akkor menj olyan nyelvteruletre ahol ezt fejlesztheted. Kulso szemmel ez tunik a legegyszerubbnek. Nekem ugy tunik egy lokesre van szukseged, hogy lepj. Vedd ugy, hogy ezt akkor most megkaptad! :) Aztan ha kinn vagy ne vegye el az eszed a penz, jol fogsz keresni, de nem csak az szamit. Egy jo nemettel vagy angollal mindenhol megallod a helyed! Szoritok!


ui: Amikor az ember valtoztat, jonnek be az uj emberek, uj baratok. Legyel nyitott, es indulj el!


Egy Kicsit Mindenhol

2017. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves vagy, köszönöm!

nemfeltétlen gondolkozom külföldön.

a hétvégén pesten buliztam, és magával ragadott a város, a bili, az élet, hogy mindig van mozgás.

de semminek a lehetőségét nem vetem el. az biztos, hogy innen elmegyek, mert barátnővel jó lenne itt lakni, de egyedül nem opció.

2017. febr. 26. 18:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem voltam elég világos. Ha a probléma benned van, márpedig a jelek erre mutatnak, akkor mehetsz akárhová, cipeled azokat is magaddal. Itt van jó munkahelyed. Pesten egyedül jársz majd bulizni? Elmész a buliba, és ott állsz egyedül, mint lófäsz a hideg vízben? Nincs ott társaságod, nincsenek barátaid, de még csak ismerőseid sem!
2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ebben a városban sem ismerek senkit.

pesten van pár régi ismerősöm.


egyedül a munkámat sajnálnám mert itt nagyon normális a légkör. plusz jól keresek, plusz senki nem szívja a vérem.

Szóval mint egyén kényelmes, de mint társasági-ismerkedés szint egy lanygosvíz.

2017. márc. 20. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Pesten nem hogy 30 ezerért nem bérelsz lakást de még 90 ezerért is épphogy (rezsi ezen felül van). Egyedül 200 nettóból szarul fogsz élni. Vagy egyetemista szinten, idegenekkel egy csomóban. Közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz. Azért valahogy abban a kisvárosban is ismerkednek, szaporodnak az emberek, nem csak pesten van esély barátokra meg párkapcsolatokra...
2017. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ez így van...csak tudod itt akinek van egy picit több cash az tud ismerkedni. nagyon ki vannak hegyezve a csajok a pénzre.

Pesten szimplán a nagy számok törvényére bíznám magam.

2017. márc. 20. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!