Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a páromat hazatérése alkalmából?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez személyes jellegű ajándék kéne, hogy legyen, de most az egyszer semmi ötletem. Csak négy hónapja vagyunk együtt és néhány hétre kilencezer kilométer távolságra kellett utaznia a munkája miatt. Holnap hajnalban ér haza és szeretném meglepni valamivel, de semmi ötletem. (A csábító fehérnemű nyilván alap :-) )

2017. febr. 24. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kedvenc kaja? kedvenc édesség?

esetleg valami olyasmi film kettesben vele amit ő is szívesen néz? (vagy a fehérnemű lekerülése előtt, vagy után :D vagy ha olyan akkor közben :D)


24F

2017. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy táblát hogy "üdv itthon"(azt írsz rá amit akarsz)kidekorálod. Megfőzöd a kedvenc kajátokat. Egy gyertyfényes vacsi.( akár kedvenc süti is mehet plusszba) Közös fürdés majd szex.
2017. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A főzés nálam alap, ha találkozunk, mindig olyat főzök, amiről tudom, hogy imádja. Mondjuk könnyű dolgom van, mert szinte mindent szeret. Az édességet sajnos nem szereti, pedig először valami extra tortára gondoltam, szeretek kézműves tortákat csinálni, különböző formákban.
2017. febr. 24. 10:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is holnap hajnalban jön haza a párom/ma késő este, attól függ, hogy érkeznek! :D

Én is ezen gondolkoztam végig, de semmi jó nem jutott eszembe.

A torta/kedvenc édessége tényleg jó ötlet lenne, mellé(hiába szokványos, szerintem jó) csinálnék ilyen beváltható kuponokat. Elrejteném a ház szegleteibe és meg kellene keresni. :)

A páromnak már megcsináltam, nagyon tetszett neki. :D

Nekem már leadta a rendelést, hogy az elkövetkezendő két hétben milyen ételeket akar, szóval a férfiakhoz a gyomrukon keresztül vezet az út. :D

2017. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Négyes, a te párod hova utazott?


És miket kell főznöd? :-)

2017. febr. 24. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Németországba.

A tied?:)

Húh, szinte mindent. Palacsinta, túrógombóc, rántott hal, rántott hús, császármorzsa, tejbegríz.

Mondom a kezed ne kérjem meg emellé? Szóval most a konyhába lettem száműzve.

2017. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez aranyos :-)


Az enyém jóval messzebbről jön vissza, Pekingből.


És igen, a hasukon keresztül lehet a legjobban megfogni őket, nekem eddig minden exem imádta a főztömet. Mondjuk nekem már az meglepő, mikor egy férfi rácsodálkozik, hogy tudok főzni. Állítólag sok nő nem tud, de én elképzelhetetlennek tartom.

2017. febr. 24. 11:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én is sok férfi szájából hallom ezt, sőt, sok helyen a férfiak sütnek/főznek. Engem is meglepett.

Hidd el, ha ilyen jól főzől, akkor ez hatalmas ajándék lesz. Biztos vágyik már a hazai ízekre. :)

2017. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzés: nagyon jó ötleteket írsz, mindenki örül, ha hosszabb idő után a szerelme várja haza, megfőzi a kedvencét, összebújás stb., de ne legyél csalódott akkor sem, ha esetleg megkér, hogy hadd pihenjen le. Pekingből nem kevés a jetlag, biztos fáradt lesz.
2017. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy nem élünk együtt, tehát nem most fogunk találkozni :-)

Direkt akarok neki hagyni egy-két napot, hogy visszarázódjon, ez alap. De azért nagyon köszönöm a tanácsod!

2017. febr. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!