Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a német férfiak? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a német férfiak? Mik a tapasztalataitok velük?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva költözöm ki Németországba, és mivel itt nem találtam páromra, kint lehet esélyesebb lesz, mert egy ideig biztos kint leszek, ha nem véglegesen. Van itt akinek német a párja, férje? Hogy állnak a külföldiekhez? :)

2017. febr. 24. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Keress magyart, az.
2017. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Perverz disznók.

Mondjuk területenként változnak az erkölcsök. De ott nincs abban semmi különös, ha valaki swinger klubbokba jár, vagy rajong a bdsm-ért.

A magyar nőket pedig előszeretettel gondolják pénzéhes ku.rvának, aki pár euróért mindenre kapható.

2017. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha itt nem tudtál, ott sem fogsz tudni megfogni egy férfit. :D
2017. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# Köszönöm a válaszod, de egy kissé meglepett. Ismerek egy párt, de ők jól megvannak. Persze egy ember nem "képviselheti" a többit, de azt hittem, hogy más választ kapok, mert a munkám során dolgoztam együtt osztrákokkal és nem volt ilyen gondom.
2017. febr. 24. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a német nők tetszenek. Aki szereti a szőke kék szemű embereket az menjen ki Németországba. Én támogatom a kérdezőt elhatározásában.
2017. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem német a párom.:) 7 éve vagyunk együtt. Sokat dolgoznak:D Az én párom egyébként totál 100%német, szőkésbarna haj, kék szem. Szereti a sört:D Amúgy az ágyban nagyon ott van, méretileg tökéletes. Mi nagyon jól elvagyunk:) Tanulgatott már magyarul is és szeretett Magyarországon lenni. Nagyon szeret.:) Gyere ki, nem fogod megbánni.;) 30/N
2017. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi ez a sok rosszindulat?
2017. febr. 24. 18:10
 8/11 A kérdező kommentje:
10# Rossz kedvem volt, de feldobtad, köszi :DDD
2017. febr. 24. 18:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Elnézést 9#
2017. febr. 24. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, általában távolságtartóbbak, hűvösebbek - a svájciak meg még maguknak velóbbak.


Próbálkozni lehet, persze, de a párom is engem szedett fel 1000km-es távkapcsolaton át, mert a svájci lányok kedvesek, de nekik egy magyar (akárki "külsős") nem partner.

2017. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!