Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire párfüggő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire párfüggő a világ, miért hiszik azt, hogy akinek nem volt párkapcsolata az se tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Engem annyira zavar ez a f...ság. Sose voltam az a típus aki úgymond "élni" akar, hanem mindig is olyan lányt kerestem aki nekem tetszik rendesen, csak még nem találtam. Ettől függetlenül tudom, hogy mit szeretnék az élettől. Attól, hogy nem volt még senkim van fogalmam arról, hogy milyen egy párkapcsolat, nem egy kvantumfizika. Mindig vannak ilyen "tapasztalat" okoskodók akik a saját nézetüket próbálják az emberekre ráerőszakolni.
2017. febr. 25. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Pont, hogy abszolút nem párfüggő a világ, csak a szeretet, az érzelmek kiveszőfélben vannak, ezt nap, mint nap tapasztalhatjuk, és az emberek keresik mindenfelé, "koldulják", ahogy szokták mondani. Manapság óriási mázli is kell ahhoz, hogy párra találj, és sajnos egyre nő azok száma is, akik későn kezdik a párkapcsolatosdit vagy az életüket is egyedül élik le. Ha megnézed, a mai világban szinte minden azért dolgozik, hogy egyedül legyél - azt meg nem sok minden segíti elő, hogy párra találj. A legnehezebb helyzetben az érzelmes emberek vannak, akik szüntelenül az várják, hogy jöjjön az érzés - ha nem érzik a szerelmet vagy annak előjeleit, akkor bele se mennek semmibe. Márpedig ebben a rideg világban az érzések sokszor nehezen ébrednek sajnos.


Amúgy meg ha kiforrott személyiségnek tartod magad, akkor elengeded a füled mellett az ilyen okoskodókat. Koncentrálj magadra, vállald fel, hogy más vagy, ne állj be a sorba, legyél egyéniség. Ami az egyik embernek a kisujjában van, az lehet, hogy a másiknak problémát okoz - ez mindig is így volt, mert nincs két egyforma ember és két egyforma élet. 34/F

2017. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen kiforrott személyiségnek tartom magam és gyakran vagyok másokkal szemben lenéző, mert akik nem tudnak gondolkodni, hanem azt hajtogatja, mint a többi annak néha élőben is beszólok, mert zavar, hogy ilyen sok a hülye. Nem csak ebben a témában találok buta embereket bárhonnan. Már több kérdést tettem ki ezen az oldalon, mert gondban voltam valamivel és jöttek az idióták.
2017. febr. 25. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A kérdéssel kapcsolatban. Igazad van, mindig vannak idióta válaszok. Viszont, ha körülöttem, sok az idióta, elgondolkodok, nem-é velem van baj.
2017. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert körülöttem sok az idióta, az nem jelenti azt,hogy nekem kell elgondolkodom, hogy biztos én vagyok az idióta. Lehet hogy ebben a felfordult világban én/Ő vagyok a normális, mert nem állok be a sorba a sok .... mellé.Nem?

És igen is hogy kapcsolatfüggők az emberek nagy része. Képtelenek egyedül is boldogok lenni. Persze társas lények vagyunk, de sokan nem képesek 5 percre se meglenni,akinek nincs senkije azt meg lenézik. Miért nincs, biztos valami baj van veled? Vagy inkább csak megvárja míg találkozik valakivel akivel tényleg jól érzi magát ,és nem kiszipolyozza a másikat is érzelmileg és minden szinten, csak azért hogy ő jól érezze magát.

Okoskodók mindenhol vannak, mindenki úgy él ahogy szeretne, azért mert nincs egyfolytában kapcsolata, vagy nem volt mondjuk csak 2 vagy egy sem attól lehet nézete, véleménye, és nem jelenti azt hogy "nem tudsz te semmit"

2017. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Érett személyiség vagy aki lenézi azokat akik tapasztalatból esetleg olyat állítanak ami ellenkezik a te meg nem alapozott elképzeléseiddel?

Tudod, a többség hisz a gravitációban, de te ne dőlj be a birkáknak, ugorj csak ki az ablakon :-)


A világ nem párfüggő, az életben simán tudhatod, mit akarsz. De ha még nem volt párod, nem vagy tapasztalt. Egy hasonlat: ki mellé ülteted be egy autóba szívesebben az egyszem gyerekedet, a tapasztalt autóvezető vagy a kezdő mellé?

De ha ez nem jó példa: sok munkahelyen sem azért várnak el tapasztalatot mert egy kezdő ne tudná jól végezni a munkáját, de a kezdőnek pontosan a tapasztalatlanságából eredően le kell futnia olyan köröket amiket egy tapasztalt ember már lazán kezel. Ettől még nem szégyen kezdőnek lenni, és önmagában a tapasztalat sem jelenti azt, hogy a másik jobb nálad. Egyszerűen csak másképp állnak már bizonyos dolgokhoz.

2017. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem volt még kapcsolatod, nehéz lesz emberekkel elhitetni hogy igazad van,ami szerintem nem azt jelenti hogy nincs igazad. De hát ez már csak így megy.

A tapasztalatlanság nem feltétlen hátrány, ezért foglalkoztat sok munkahely kezdőket, mert alacsonyabb bér is megteszi.:))


Kár ilyen kérdéseket feltenni itt.

2017. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!