Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaltok ma es holnap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaltok ma es holnap a parotokkal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit az alváson kívül
2017. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem sok mindent, mivel most mindket nap dolgozik hetvegen. Majd raveszem, hogy legalabb vasarnap reggel mielott elmegy, furjuk fel a polcokat meg a TV-t a falra vegre :D
2017. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem, hogy van. :D
2017. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Az egyikkel ma bulizni megyek, a másikkal pedig holnap mozizni.
2017. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3-as😅😅😅

Nekekem van de kb olyan mintha nem is lenne annyit foglalkozik velem szóval én a 3-as után elképzelem hogy itt van.😅

2017. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5: meséld el s sztoridat. :D
2017. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
most főz, én takarítok meg gépezek. holnap valószínűleg társasozni megyünk.
2017. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéljük, hogy hova és miért lenne jó menni, aztán nem történik semmi.
2017. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ma úgy volt lakást nézni megyünk délután.

Mivel én fekvő beteg jelenleg, így csak ő megy.

Holnap már itt lesz egész nap velem. És mivel eléggé mozgáskorlátozott vagyok, így majd holnap kitaláljuk mi legyen.

2017. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ma dolgozom, így csak reggeli összebújás volt és esti közös főzés lesz. Meg kiadtam neki az ukázt, hogy csinálja meg a házimunkát. :D

Holnap valószínűleg elmegyünk a fánkfesztiválra vagy a várkertbazár farsangi bulijára, bár pénzünk nem sok van már, de sétálni egy jót még lehetne. Ő meg legalább foghat sok pokemont, tegnap amúgy is ez volt a baja, hogy összebújni akartam margitszigeti séta helyett. :)

2017. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!