Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok vele találkozni, és barátságon kívül mást sem szeretnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb.5 hónapja megismerkedtem egy pasival Facebookon. Nagyon aranyos, kedves, de nem az esetem. Egész jó baráti kapcsolat van köztünk, de ő nemrég közölte hogy többet akar. Szeretne velem összeköltözni, gyereket akar stb. Na ez az, amitől én totál rosszul vagyok. Mivel nagyon kedves, nem szeretném megbántani, de épp ezért hülyének sem akarom nézni. Pár hét múlva (3-4 hét kb) talizni akar velem, és mondta, hogy a hotelbe (persze ha én is akarom) aludhatnék vele! Na ez nem picit elvette a kedvem a találkozástól. Ami pedig zavar, hogy eléggé nyomul (naponta többször ír) és eléggé szabályozni szeretne. Szerintetek mit kéne csinálnom? És hogy mondjam el neki, hogy egyáltalán nem azt szeretném tőle mint ő tőlem? Volt már valaki hasonló helyzetbe? Minden tanácsot szeretettel várok.

Csak normális válaszokat, ha lehet! Köszönöm!:)

21/L


2017. febr. 25. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Minél gyorsabban zárd rövidre. Ő nem haverkodni akar, hanem az első randin szexelni.

Minden más csak duma.

2017. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, hogy első randira hotelbe menjetek "aludni", akkor a normális és kedves, aranyos szerep csak álca. Engem is pont ezekkel a jelzőkkel szoktak illetni, de nem írnék ilyet a legjobb lány barátomnak se, még akkor se, ha tudnám, hogy lenne esélye ennek. Meg ez mi már? Nem azt mondom, hogy régi barátok, ha hivatalosan randiznak, ott nincs benne a szex, de nem megbeszélés alapján, hogy akkor mi megyünk hotelbe.

Egyébként mondd meg neki nyíltan. A reakciója sokat elmond majd. Ha tényleg olyan lenne, mint amit írtál róla, akkor tudomásul venné a döntésedet. Ha nem olyan, akkor bedurcizik, megsértődik, és elhord mindennek. Kíváncsi vagyok, de kívánom, hogy az első legyen :) 23/F

2017. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, visszautasítás után már nem lesz ennyire kedves, így nem lesz bűntudatod! :)
2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Ne akarj barátkozni azzal, aki többet szeretne tőled.


Nem fair vele szemben, újra és újra csak reményt keltesz benne.

2017. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Igen, ez az első randin szex elég durva volt számomra is. Volt már jópár randim, de az első talin még csók se mindig volt, nem még szex!

2017. febr. 25. 16:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz vele barátkozni? Régen engem is hívtak hotelekbe. Jajj meg hogy házasság , gyerek. Ajj ugyan hagyjuk már! Aki komolyan gondolja nem hív el hotelbe. Párom se hívott mikor megismerkedtünk...

Szóval anno én az ilyeneket töröltem az életemből.

2017. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem nokent, hogy hogyan juttok el ilyen beszelgetesekig olyan pasikkal, akiktol semmit nem akartok mar az elejetol fogva sem.
2017. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem voltam,de ha nem szeretnél tőle semmit, egyáltalán semmit, akkor mondd meg neki, és ne is találkozz vele,és úgy hagyd az egész pasit. Te is azt írtad rosszl vagy az egésztől, a gyereket akar,összeköltözni.És akitől rosszul vagy azzal nem kötelző találkozni.Ő sokkal idősebb?Találkoztatok már, vagy ez lenne az első? Aztán meg ha összevesztek ő is öngyilkossággal fenyegetőzne? Az hogy kedves ne tartson vissza, hogy megmondd, te gondolkozol vele semmiben. És szerintem a barátságban maradjunkot is hanyagolni kellene.
2017. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is találkoztatok, de már gyereket akar és összeköltözni veled?

Első randin aludj vele a hotelbe?

Ez idióta. Rázd le röviden.

2017. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es: Szerintem úgy,hogy 21 éves azt gondolja oh egy pasi csak barátkozni akar, vagy úgy hogy először maga sem tudja mit akar, imponál, aztán meg már mégsem. Valami ilyesmi lehet.
2017. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!