Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a nyitott es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nyitott es a bonyolult kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyitott:együtt vannak, de mind a két fél kereshet mást, akivel szexuális kapcsolatot létesít.De ettől függetlenül, ők szeretik egymást általában, és együtt vannak mint pár.

Bonyolult: kinek mi. Hol együtt vannak hol nincsenek, hol szereteik egymást, hol nem.Sok-sok veszekedés.

2017. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Előbbi; egyes tökéletes leírást adott utóbbi; utólag visszagondolva sztem ez egy nem létező fogalom, csak az emberek (általában a nők) gyávák ahhoz, hogy belássák, hogy amit ők bonyolult kapcsolatként aposztrofálnak - az valójában nem is igazán kapcsolat.
2017. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es.Igen, egyébként igazad van. Gondolom ez olyan FB-s kérdés,mert ott láttam régen ilyen választási lehetőséget, hogy bonyolult kapcsolatban vagyok, ami akár plátói is lehet:)
2017. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Ja, igen, ott jött divatba.
2017. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Béla is ezeken ment àt a facebookja szerint..

Pedig belőle nem néztem volna ki hogy a csaja mellett keresgélne hogy ilyen egyezség lett volna köztük..bonyolult?-lehet én voltam az neki..

2017. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és szia Béla!!csak mert tudom hogy gyikfüggő vagy anno te hivtàl meg engem is ide 😘
2017. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolat az, hogy nyitott. Kapcsolatban vannak, de mindenki dug akivel akar.


Bonyolult: le akarja rázni a próbálkozó pasikat vagy: egyedülálló az olyan béna, bekamuzok valamit hogy menő legyek.

2017. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!