Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének miért a vékony nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva mint egy disznó max vagy 5 kg plusz van rajtam mégis azt mondják hogy akkor én már nem vagyok csinos mert nem zörögnek a csontjaim.
2017. febr. 26. 11:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
"Csak a kutyak jatszanak csontokkal"
2017. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%

Evolúciós gyökere van: amelyik nő vékony, az sokkal kisebb valószínűséggel terhes, így annak is nagyobb a valószínűsége, hogy a férfi saját utódait fogja nevelni, más korábban elvetett magjai helyett.

Persze ez csak egy magyarázat a sok közül... :)

2017. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez attól függ, hogy kiket tekintesz férfiaknak. Ha csak a neked tetszőket, akkor lehet, hogy igazad van, de általánosságban szerintem nem. Persze az is kérdés, hogy mihez mérten van +5 kiló? Viszont ha ez a gondod, akkor 2 dolgot tehetsz: vagy leadod azt a +5 kilót, vagy elfogadod a számodra ideálistól eltérő férfiak közeledését is.
2017. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
2# Egy magyarázat, ami totál helytelen. De legalább a logika eszközéve éltél...:D
2017. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%

Mert a média mindenhol azt tömi az emberek fejébe, hogy a vékony a jó, minden reklámban ezt láthatod. Legyen az egy influenza reklám, vagy fogkrém reklám, egy vékony, csinos nő van benne.

Régen a kövér nő azt jelentette, hogy az illető család gazdag és jómódban él, a vékonyak meg a szegények akik éheznek.

2017. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

Az anorexiás/zörgő csont sem nyerő, hanem az egézségesen vékony.

Egyébként meg amit a #2es is ír, evolúciós okai vannak, mert egy vékony nő, tudat alatt magasabb termékenységi mutatóval rendelkezik, és jobb utódokra lehet számítani. (még ha ez nyilván nem is valós)

2017. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Lazy Lover ***** válasza:
38%
amiért a nőknek az alacsony pasik....
2017. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
165 cm-hez 62kg társul
2017. febr. 26. 12:02
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Írják ezt a kövér nők.
2017. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok egyáltalán kövér
2017. febr. 26. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!