Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a célja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a célja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, úgy egy éve vagyunk jóban. Nyár óta meg a baráti társaságaink is "összenőttek". Azt régóta sejtettem, hogy tetszem neki (egyértelmű utalások, és más is mondta), és egyébként ő is nekem de nem úgy alakultak a dolgok. Valahogy úgy voltam vele, hogy személyiségre eléggé különbözünk, de amúgy nagyon kedvelem.

Aztán egy buliban csókolóztunk, és hát volt szikra, most nagyon máshogy tekintek rá. Ő azt mondta akkor hogy régóta vágyott erre. És nem értem, hogy hogyan vagy miért de nem tudom most kiverni a fejemből. Sokkal többet beszélgetünk mostanában egyébként, keres, mindenfele hív. Persze eddig is de talán nem ennyit.

Azt volt szerencsém megfigyelni, hogy mennyire suta a lányokkal, és tényleg az :) Viszont mostanában nagyon nekiállt csajozni, és nem akarok egy barátságot elrontani azért mert ő éppen hülye és kanos. Állandóan csak hülye poénokat lő be mostanában, és nagyon nem tudom eldönteni hogy ő ezt egy kicsit is akár komolyan gondolja-e, vagy épp meghülyült és fűvel fával képes lenne leállni..

Persze tudom hogy ez az információ kevés, de mit csináljak hogy rájöjjek?


2017. febr. 26. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha régen is tetszettél neki, és alig várta, hogy megcsókolhasson,valóra vált a kis álma, és a csók után is továbbra is nyomul, akkor olyan rossz szándékai nem lehetnek.Nem?Miért gondolod hogy csak szórakozik veled? Szerintem sanszosabb hogy nem szórakozik.Kérdezd meg hogy mi a célja, és mondd el, hogy te is elkezdtél érezni iránta valamit.Gondolom nem ciki ezt megmondani, ha tudod hogy neki te nagyon tetszel.
2017. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!