Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törli ki valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli ki valaki az ismerősei közül facebook-on azt, akivel jó ideig ismerkedett, de nem jött össze kapcsolat?

Figyelt kérdés
Főleg, ha nem haraggal történt az "elválás".
2017. febr. 26. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarja már az idejét pazarolni úgynevezett barátkozással, ami persze mindig csak ez egyik félnek kedvező.
2017. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mert nem akarja, hogy mindezek után bármi közötök legyen egymáshoz, még interneten sem.
2017. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még hozzátartozik a történethez, hogy ő összejött mással, de az már hetekkel ezelőtt történt. Senki nem hitegetett senkit.
2017. febr. 26. 17:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem mindegy,hogy most ismerősöd vagy nem az?
2017. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert én úgy gondoltam, hogy ha valakivel sokat beszélgetek, megismerem valamennyire, sőt, szó van arról, hogy bevonjuk egymást az életünkbe, az már nem lesz utána vadidegen. Még csak nem is zaklattam, vagy adtam bármi okot rá, ezért nem értem, hogy erre miért van szükség.
2017. febr. 26. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ha úgy érzem, közel állok hozzá, hogy beleszeressek, ő azonban nem viszonozza, akkor nem akarok hlyét csinálni magamból. Nem akarom naponta látni a facebookon, kerülnöm kell, hogy rá akarjak írni. A továbblépésben segít ez.
2017. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
de minek legyen ismerősöd fbon ha már amúgy se beszélgetnétek? ha az életben összefuttok, attól még válthattok pár szót, ez nem távoltartási végzés, de lehet h nem akarja, hogy innentől te beleláss abba, amit ő megoszt.
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ő továbblépett, kapcsolatban van valakivel, ráadásul ő mondta, hogy nem lesz köztünk semmi. Ha akkor rögtön törölt volna, akkor nem lenne kérdés, de így hetekkel később nem látom, mi lehet mögötte.
2017. febr. 26. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Takarított a listán.A feleslegeseket kiiktatta.Te is köztük vagy.Probléma megoldva.
2017. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Találkoztatok egyáltalán?

Minek legyél a listáján, ha többet úgysem fogtok beszélgetni és találkozni sem?

2017. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!