Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is sokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is sokkal jobban tetszik valaki miután az kimutatta tetszését valamilyen módon felétek? Pl. Bejön az illető, de addig semlegesen tudtál tekinteni rá.

Figyelt kérdés
Olyan kis jelzésekre gondolok mint pl. a mosoly
2017. febr. 27. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2017. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh, nagyon is!
2017. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maga a mosoly nálam önmagában szimpátiát jelent, mosolygós lány vagyok, szóval remélem nem gondolja a kollégáim 80%-a hogy tetszik nekem.. :) Ugyanakkor akik mosolyognak rám, az rám is hatással van, pozitív visszacsatolás, szóval azokat általában szimpatikusabbnak tartjuk és barátságosabbnak.


Viszont volt már olyan, hogy valaki nagyon nyomult rám, én semlegesen tekintettem rá, aztán egy véletlen összenézésnél egy hatalmas és elégedett mosollyal rám mosolygott- akkor önkéntelenül is zavarba jöttem és visszamosolyogtam, mondhatni nem tudatos flört lett belőle, abban a pillanatban ez egy spontán reakció volt. :) Jó érzés volt és akkor koppant, hogy ezek szerint mégsem semleges, mivel hatással volt rám.


Egyébként ebben van valami, olvastam, hogy a férfiak is veszik tudat alatt a nők jeleit, akik olyan jeleket adnak a testbeszédükkel, hogy nyitottak feléjük.

2017. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A boldog embereket mindenki szereti.:)
2017. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, engem a jégkirálynősködés és a "nehezen megközelíthetőség" sem izgat, inkább az ellenkezőjét váltja ki...


Őszinteség, egyenesség rulz.

2017. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!