Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek vagy láttatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek vagy láttatok már konkrét élő példát arra, hogy egy nő elhagyja a férjét/élettársát amikor valami oknál fogva megszűnik az anyagi jólét/biztonság?

Figyelt kérdés

Amerikai filmek tele vannak ilyenekkel, hogy jól menő vállalkozónak valami külső oknál fogva becsődöl a vállalata és a nője meg elhagyja. Vagy ha valami szakember aki sokat keres, de megszűnik a munkahelye, kirúgják vagy hasonlók. Tehát egész egyszerűen a filmekből az látszik, hogy amíg van lóvé addig punciból sincs hiány, amikor megszűnik a pénzforrás és az addig sikeres férfi elszegényedik, akkor a puncik is eltűnnek.

Ti ismertek erre élő példát is?


2017. febr. 27. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Néhányat. De rengeteg olyat láttam, hogy a férfi dolgozott, keresett, de a nő talált egy pénzesebb, sokszor házasságban élő férfit.

Az meg egyre inkább látványosabb, hogyha nincs pénz, helyesség vagy bármi hasonló extra, akkor szökőévenként lesz punci. Egyetemen rengeteg normális, de semmi extrával nem rendelkező szűz srác rohangál.

(Természetesen, mindjárt megcáfol valami irreális szöveggel néhány óriási önérzettel megáldott, álszent érintett.)

2017. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

#1

Esküszöm, komolyan nem értelek :D

Ha előre borítékolod magadnak, hogy a nők x%-a pénzéhes, stb, a maradék 100 - x = y%-a pedig egyszerűen hazug, akkor nyilván nem fogsz értelmes nőt találni. Szóval egészen pontosan mit vársz ilyen hozzáállással? :D


A kérdésre válaszolva: nem. De olyat már többet is, hogy a pasi csak a munkával foglalkozott, hogy legyen pénz, mert hát az a legfontosabb dolog ebben a rohadt világban, az asszony meg megunta és lepattant olyannal, akinek nem csak az az életcélja, hogy legyen lóvé.

2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Átéltem.

Aztán jött a mostani párom. Segített talpraállni.

2017. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

#2: Melyik részét nem érted a dolognak? :D


"Ha előre borítékolod magadnak, hogy a nők x%-a pénzéhes, stb, a maradék 100 - x = y%-a pedig egyszerűen hazug, akkor nyilván nem fogsz értelmes nőt találni. Szóval egészen pontosan mit vársz ilyen hozzáállással? :D "

Nem előre elborítékolom, hanem tapasztalom. Nem igazán értem, amikor előítéletekről beszél valaki, amikor más a tapasztalatairól.

Mit várok? Azt, hogy a maradék, aki normális, az érdekel. A többiekkel egyszerűen nem foglalkozom. És találtam már ilyet. Jelenleg is kapcsolatban vagyok. Miért, szerinted attól, hogy nem látok minden nőt szentnek, ahogy a többségük megpróbálja előadni, attól nem ismerek normális nőt? :D Nem azt írtam, hogy minden nő ilyen.


"De olyat már többet is, hogy a pasi csak a munkával foglalkozott, hogy legyen pénz, mert hát az a legfontosabb dolog ebben a rohadt világban, az asszony meg megunta és lepattant olyannal, akinek nem csak az az életcélja, hogy legyen lóvé."

Ilyet is ismertem jó párat. Ment a hiszti, hogy kell a pénz. Ment a munka és lett pénz. Ment a hiszti, hogy nem kap elég törődést a feleség. Tádám, megoldották: Kerestek olyan pasit, akinek volt ideje és pénze is! :D

2017. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

#4

De kvázi előre kijelentetted, hogy aki mást ír, mint te, az hazug, álszent, stb.

2017. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5: Nem. Azt írtam, hogy aki irreális szöveggel cáfol meg, mert láthatóan sérül az önérzete, az álszent. Nem azt, hogy aki leír valami normális választ, amiben tapasztalt mást is, az ilyen vagy olyan.

Gyk-ra elég jellemző szokott lenni az ilyen szint.

2017. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyet igen,65 évesen 20 éves csaja volt,saját marhaságából csődbe ment,elhagyta a fiatal csaj és visszament a csávó a fonnyadt uborkához.

Azóta talpra állt a csávó,szerintém mé mindig a felesége van neki.

2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Milyen ilyen filmek vannak amúgy?Kajakra érdekelne.
2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Most így nagyon hamar az Egértanya ugrott be :D Ott vissza is tér a nő, amint megsejti, hogy újra lesz pénze a pasinak.

Más konkrét példa nem ugrik most be, pedig láttam már én is nem egy ilyet... csak annyira jellegtelen történés poén vagy dráma szempontjából, hogy el is felejti az ember :D

2017. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Tanuld már meg, hogy a nő nem punci. Nem csak egy nemi szerv és nem is egy tárgy. Miért hívod így a nőket? Miért úgy beszélsz róluk, mint egy tárgyról?
2017. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!