Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt valahova?

Figyelt kérdés
Lenne egy lány akivel soha nem beszéltem, de nagyon tetszik. Élőben nem fogom tudni elhívni sehová, ha bármilyen módon kezdeményeznék tudná, hogy mik a szándékaim. Azért kérem ebben a segítségeteket, mert ezt már nem szeretném elszúrni. Próbáltam már először ismerkedni és csak utána lépni, de olyan is volt, hogy egyből elhívtam volna egy randira a kiszemeltet, amire nemleges választ kaptam. Meglátásom szerint ilyen esetekben ahol semennyire nem ismerjük a másikat szerintem jobb egyből a tárgyra térni, így nem húzzuk egymás idejét. Nem tudom mire számíthatok tőle, hogy van-e esetleg barátja vagy bármi hasonló, de az nem az én hibám lenne. Maximum később ezt cikinek érezném, hogy ez se jött össze, de továbbra is látom. Ha szerintetek jó ölet az, hogy szinte egyből elhívnám akkor egy be- és visszajelölés után facebook-on rá is írnék. Milyen irománnyal álljak elé, hová hívjam el? Minden segítséget megköszönnék.
2017. febr. 27. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne olyan lány aki adhock bele menne egy gyors találkába. No meg nem is beszéltetek azt sem tudod, hogy milyen vagy nem érdekel?
2017. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyne érdekelne, hogy milyen, de akkor miért nem lehet személyesen megismerni egymást? Az elhívás részét azért tartom jobbnak neten, mert ott át tudja gondolni, nincs azonnali válaszra kényszerítve, de bármi is történne később, az már nem neten folytatódna, ha igent ha nemet mond.
2017. febr. 27. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szia,nem lenne esetleg kedved meginni velem egy kv-t,teát,bambit és beszélgetni?Igazán érdekesnek tűnsz,(és mittudomén,vegyél észre rajta valami apróságot,dícsérd meg)szívesen megismernélek." A nők szeretik az ególegyezgetést..meg ha az van előadva,hogy jajj de különleges és egyedi lehetsz. (a mai tömegpcsák világában ez már bók)


Forrás: egy nő.

2017. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!