Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi akivel elkezdődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel elkezdődött valami. Beszélgetés, telszám csere, buszon szemezés a tükrőn keresztül. Pár napja feljött hozzám "kávézni" és megtörtént. Azóta köszönésen kívül nem nagyon beszéltünk, de továbbra is figyel. Lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok szex. Az mindenképp lehet belőle. Rajtad múlik...
2017. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki ő a buszsofőr?

Hát ,ha egy nap után odaadtad magad neki,be várj sokat!!

2017. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kis szemezés után egyből bas.zni durva, meg ez "kávéra felhívom és szex lesz belőle" sztroi is nagyon sablonos. Szerintem ezt elrontottad, már csak egy kis ri.bancot, ingyenpi.nát lát benned, nem az értelmes, értékes, komoly párkapcsolatra való nőt.
2017. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lesz hát. Egy pár kávéra még biztos felugrik hozzád.
2017. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem azokat a nőket akik felhívnak kávézni. Csak az a baj, hogy ritkán tapasztalok ilyet. Bárcsak minden nő ennyire akarna kávézni.
2017. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nem én hívtam kávézni. Ő keresett meg
2017. márc. 2. 09:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megkeresett, hiszen hulye lenne kihagyni.


Buszon flortoles : ok de valoszinuleg jopar kiscsajjal eljatszhatja a dolgot


Megadod ezek utan neki a telefonszamod : mar tudja, hogy nyert helyzetben van, hiszen ha nem lennel benne a dologban, nem adtal volna elerhetoseget. Hat kiprobalja...


Elso randin a lakasodon kavezni : ennel konkretabb egyenesuti felajanlas a dugasra nem is igazan letezik. Nana hogy a vegkifejlet egyertelmu.


Maskor legyel okosabb, ha nem csak szex a cel, akkor semleges helyre szervezd az elso randit...

2017. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Párrrrdon
2017. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Cdak szexre kellettél ha komoly kapcsolatot akart volna akkor nem feküdt volna le veled hanem megakarna ismerni nem egyből a dufàson jàrna az esze!
2017. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dugáson jàrna az esze!
2017. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!