Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lehetőséget és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lehetőséget és személyt választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy lefeküdni egy barátotokkal, akibe szerelmesek vagytok, de úgy, hogy ennél több nem lehet köztetek, csak szex. Vagy összejönnétek egy ismerősötökkel, aki szeret titeket és megbecsülne, viszont ti úgy nem szeretitek őt, hiszen a fentebb említett személybe vagytok szerelmesek.

Elsősorban lányok véleménye érdekelne, de fiúk is válaszolhatnak.



2017. márc. 2. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyiket se.
2017. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettőt egyszerre.
2017. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Lefekudnek a haverommal aztán hatha ...Tudod a remeny hal meg alapon.Nőkent írtam.
2017. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Egyiket se. Mindketto irdatlan nagy okorseg.
2017. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyiket sem, mert semelyikkel nem lenne hosszú távú komoly kapcsolat, vagy miattam vagy miatta.


Így előbb túltenném magam az elsőn, majd keresnék egy hozzám illő párt. (Alkalmikba meg nem megyek bele.)

2017. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ésszerűen egyiket sem, maximum próbálkoznék még egy kicsit meghódítani a havert. De azzal a pasival aki szerelmes belém, én viszont nem érzek semmit, tuti nem kezdenék.
2017. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5#"Egyiket sem, mert semelyikkel nem lenne hosszú távú komoly kapcsolat, vagy miattam vagy miatta."


Ezt az úgyse lesz semmit honnan gondolod?Szerintem egy barátság se az igazi ha titkon szerelmes vagy,akkor inkább vesszen el az is,mint ott szenvedjek utána egy emberrel aki valojaban így nem is a baratom.Már ha veszne,mert ki tudja biztosan hogy el is veszítem...(3)

2017. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Inkább az első, a második semmi esetre sem, mert nem akarnám összetörni a szívét.


De legjobb lenne egy harmadik...

Amúgy az elsőre volt már példa még jó 10 évvel ezelőtt, és igazából nem bántam meg, bár a barátságunk megtört kicsit...

2017. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Vagy menni elsőre, vagy ha esélytelen, kiszeretni belőle s másodikba szeretni, vagy ugye... harmadik opció.

Csak szexkapcsolat nagyon sok tényezős, nem tudom ennyiből, belemennék l-e.

20f

2017. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7


Akkor leírom, úgy, hogy értsd.


1. Ha barátba szerelmes vagyok, ott baj van, mert nem barátként tekintek rá. Ezért túl kell lennem rajta, mivel komoly kapcsolatom nem lehet vele a kérdező szerint csak szex. Mivel nekem számít a barátság, ezért megszakítanám vele a kapcsolatot, mert nekem ennél többet ér egy fiú-lány barátság és, ha már szerelmes vagyok az nem barátság, ha meg csak szex lehetne közöttünk, abba nem megyek bele. Ez, akkor nem barátság volt részemről, ilyenkor megszakítom velük a kapcsolatot. Ugyanez igaz, ha fordítva történne, ha a srác érezne többet irántam. (Erre volt már példa). Egy férfival, ha barátkozni akarok, akkor csak barátok lehetünk, ha szexuális tartalmú érzelem megjelenik, akkor jobb véget vetni neki, főleg, ha csak egyoldalú.


2. Ha egy ismerősöm szerelmes lenne belém, de én belé nem, akkor sem jönnék vele össze, mivel én nem szeretem nincs érzelem a részemről, akkor meg minek áltassam?


Így nyilván egy harmadik lesz az, akiben megtalálom a párom.

2017. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!