Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos a férfinél a termete?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a magas/alacsonyra gondolok, hanem pl. vékony, mackós, zömök stb..

2017. márc. 5. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sportolsz valamit,az mindenképpen "előny".Mint fittség,megjelenés.Egészség.
2017. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl vékony pasit soha nem tartottam vonzónak. Semmi baj velük, ne érts félre, csak a vonzalmam nem irántuk irányult sosem. Nyilván ha sportos testalkatú normál értelemben (értsd nem agyongyúrva különböző szerekkel), akkor az vonzó számomra. De ha valakinek van súlyfeleslege, engem az sem zavart sosem, de ne legyen őrült mód túlsúlyos sem.

Tehát akár alap testfelépítés ügyileg, ha széles válla van, vastagabb karja, deltás a háta, de van egy kis plusz súly a hasán, combján, fenekén, hát istenem, attól nekem még lehet nagyon vonzó.:)

2017. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi, hogy magasabb legyen, mivel nagyra nőttem. De volt alacsonyabb barátom is. Ha szerelem, akkor majdnem mind1.
2017. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nem olyan fontos, inkább az összhatás. Nekem a viszonylag vékony srácok jönnek be alapjáraton, de ha arcra, stílusra, személyiségre bejön valaki, akkor nem fog számítani némi túlsúly. Gyúrós csávóval nem tudom, kezdenék-e, szerintem képtelenek lennénk összehangolni a gondolkodásmódunkat és az életvitelünket, de ez már egy másik kérdés.
2017. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a sportosabb testalkat jön be , lightosabb verzióban (én is sportolok)
2017. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálam magasabb (mivel alacsony vagyok, ez nem túl nagy elvárás). Alkatra...lehet vékonyabb, sportos, de az sem baj, ha egy picit husisabb, persze mind egészséges kereteken belül, a szélsőségek taszítanak.
2017. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi, akinél meg tud fogni, és a vékonyak nekem se tetszenek, de összességében teljesen különböző dolgok tudnak megfogni valakiben. Az biztos, hogy előny, ha "nagyobb" nálam minden szempontból.
2017. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párom alacsony, zömök. Nem kigyúrt, nem mackós, viszont erős, mert sokat túrázik, és a saját súlyát simán megtartja.

Olyan pont jó, szeretek hozzábújni.


A vékonyak nem bejövősök, a túl izmosak és mackósak sem. Nekem ő tökéletesen megfelel. :)

2017. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 178 cm vagyok. Jobb, ha magasabb.
2017. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!