Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mennyire fontos a lányoknál a termete?

Figyelt kérdés

Itt feltétlen a magasságra gondolok!!


u.i : a 2 magasságra irányulo kérdést, 2 kulon ember írta :P



2017. márc. 5. 12:10
 1/8 A kérdező kommentje:
* a lány termete
2017. márc. 5. 12:11
 2/8 anonim ***** válasza:
155 cm-185 cm között jöhetnek. :)
2017. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán számít. Tetszett már meg 150 centi körüli csaj, és nálam magasabb is.


24/F/179 cm

2017. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramone ***** válasza:
Nem fontos. Amikor ránèzek egy lányra azt szeretem látni hogy arányos... Tök mindegy hogy milyen magas csak ne legyen nálam egy fejjel magasabb :)
2017. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Amit nem tudok felemelni, azt nem viszem haza. Ennyire. :D
2017. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, mivel én sem vagyok magas pasi talán előnyös ha a lány alacsonyabb nálam ha magasabb akkor fontos hogy ne éreztesse a magasság különbséget mármint fogadja el mivel ez egy adottság nem tud az ember rajta változtatni. Ha valaki ápolatlan igénytelen azon tud változtatni.
2017. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, mert én is magas vagyok, és jobban tetszik, aki hozzám hasonlóan szintén magas. Az alacsonyak mellett feszélyezve érzem magam.


Ha nem feltétlen a magasságra gondolsz, csak kihagytad a nem szót: a ducik/kövérek szimplán nem jönnek be.

2017. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pro Patria ***** válasza:
22%

Sajnos sokkal jobban, mint az indokolt lenne.

Ha egy lány 155-160 centi felett van, már nem tudja hosszútávra megtartani az érdeklődésemet, legfeljebb alkalmilag kelti fel, mert nem tesz eleget a valós vágyakozásaimnak.

Ez viszont nem azt jelenti, hogy ha valaki ilyen alacsony, és mondjuk ehhez mérten 40-45 kiló, akkor eredendően szép is, mert lehet olyan alkatú, mint egy 12 éves, pubertás előtt álló lány, ami pedig már nem vonzó.

Ez akkor tökéletes, ha apró termetű, de a teste méreteihez arányosan nőies alakú. Tehát arányosan nagyok a mellei, kerek a feneke, nem egyvonal-dereka van, hanem nőiesen kiszélesedő csípővel, karcsú hassal, vagyis az arányai szerint nő. Nyilván, egy ilyen kicsi testen nem mutatna jól hatalmas mell, és ami neki jól áll, az lehet másik lányon kicsinek tűnne, de a lényeg, hogy az ő saját alkatához, alakjához képest formás és szép méretű legyen. Tehát illeszkedjen.


A test picisége mellett pedig a másik fontos pont, hogy megnyugtató arca legyen a lánynak. Ha ránézek, ha a közelemben érzem, az kellemes legyen, az olyan kisugárzást adjon, amit keresek.


Ez a lány például iszonyatosan bejövős:

[link]


Tiszta mini, de mégis nőies az alakja.


Mivel nagyon konkrét elképzeléseim vannak, amikből nem is tudok sehol elengedni semmilyen pontot, ezért nagyon nehéz... Kevesebbel pedig nem tudom beérni.

2017. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!