Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexkapcsolatban vagyok egy ismerősömmel, akkor miért akar csókolózni, akkor is, ha csak simán találkozunk, de nem szex miatt? Ez általános dolog, másoknál is így van?

Figyelt kérdés
Tehát nemcsak szex közben van csók.
2017. márc. 7. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szexkapcsolatban vagytok, miért találkoztok nem szex miatt?
2017. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Munkakapcsolatban vagyunk, néha megvolt munka miatt együtt ebédelünk, vacsorázunk, fogadásokon is találkozunk.
2017. márc. 7. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:
a megvolt szó nem tudom hogy került ide...
2017. márc. 7. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Intimitásra is vágyik, nem csak szexre, ettől még nem biztos, hogy szerelmes.
2017. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem gondoltam, ment a zöld.
2017. márc. 7. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Simogatás, ölelés, csók, bújás, puszi. Nekem ezek is része egy szexkapcsolatnak. Ez egyszerűen csak fizikai intimitás, semmi más, amire ugyanúgy mindenkinek van igénye, mint az orgazmusra vagy sima dugásra.


Én ezeket az előbb leírtakat olyannal is tudom csinálni akibe nem vagyok szerelmes, mert egyszerűen van rá igényem. A legtöbb ember nem úgy működik hogyha valaki 2 évig nem szerelmes, akkor olyankor 2 évig egyáltalán nem vágyik simogatásra vagy puszira egyáltalán. Ezek csak fizikai dolgok részben ugyanúgy.

2017. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen nálunk is így van. Mindig csókkal köszönünk, és szex előtt után is vannak csókok. Viszont nyilvánosan csak ritkán találkozunk, akkor köszönéskor van csók és annyi.

Én akkor érezném kellemetlennek a dolgot ha csak szex közben lenne. Egy kis gyengédség mindig jól tud esni.

2017. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!