Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam ez a szerencsétlen srác?

Figyelt kérdés

1 évvel idősebb vagyok tőle. Gyakran nézem,gyakran sétálgatok arra,amerre Ő van. Direkt akkor indulok el itthonról,amikor Ő is,ezért mindig találkozunk. Megkérem,hogy kérdezze meg ki tetszik a legjobb haverjának,mert tetszik egyik bnömnek. Elkérek tőle néhány könyvet,mert én elfelejtem elhozni. Amikor elsétál melletünk,az összes barátnőm őt nézi,és elkezdünk nevetni.

De van olyan nap,amikor úgy tettetek,mintha egyáltalán nem érdekelne.

Valószínű,tudja,hogy tetszik nekem?


2010. máj. 10. 17:01
 1/8 Regci válasza:
nem
2010. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőle vagy idősebb? Nem tudtam, hogy egy fiú lehet oka az idősödésnek.
2010. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha velem ezt csinálnák, tehát ha a fiú helyében lennék, akkor én tuti gondolnék valamit :D
2010. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy évvel idősebb vagyok nála. Soha nem ment a nyelvtan :D
2010. máj. 10. 17:05
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit gondolnál? :D
2010. máj. 10. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:

"Amikor elsétál melletünk,az összes barátnőm őt nézi,és elkezdünk nevetni. "


Ezt gondolja: Nah ezeknek sem a szomszédjuk a hülye xD

2010. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy egy kerítő, kifigyelős medvedisznóbikicsunáj vagy, aki mindig elfelejti elhozni a könyveit. Szerintem egyszerűbben rájönne, ha levelet írnál neki az érzéseidről, rovásírással, üzbégül.
2010. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azthiszi h szaros a pólója vagy kilóg a fasza ha nevet rajta mindenki :D inkább mennyodahozzá és fogdmeg a kezét vagy vmi...
2010. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!