Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki a nevét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki a nevét?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy srác, eddig egyszer láttam régebben, azóta is rá gondolok. Tudom a pontos címét. A nevét sajnos nem. Hogy tudnám cím alapján kideríteni a nevét (legalább a vezetéknevét)? Akkor már biztosan megtalálnám egy közösségi oldalon.
2010. máj. 10. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
telefonkönyv!!
2010. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iwiwen az összetett keresésnél beállíthatod a várost, a korát nagyjából be tudod lőni, ilyesmi... Mást nem nagyon tudok:S
2010. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha betudod saccolni hány éves, akkor így el lehet indulni a közösségi portálokon keresni. Lesz egy csomó találat, amit érdemes végignézni, de ha nincs kedved hát nem...
2010. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

írd be a címet az online telefonkönyvbe.

ha szerencséd van, kiadja az apja v. anyja nevét. az már kiindulásnak egy megfelelő vezetéknév. utána iwiwen mondjuk egy olyan személy ismerősei között keresgélj, akinek sok ismerőse van pl az adott iskolában ahova járhat/járhatott.


én egyszer buszon láttam egy extrajó pasit, és megtaláltam iwiwen, mert logikus gondolkodás alapján tudtam, hogy arrafelé milyen sulik vannak, és egy tanárnak (akit ismerek, és arra tanít) volt vagy 2000 ismerőse, és beírtam a kort kb-ra (20-25ig) és ott volt közöttük. :)

2010. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Telefonkönyvbe hogy tudnám megtalálni? Hiszen a nevét nem tudom.. Próbáltam iwiw-en is, de annyira sok találat van...
2010. máj. 10. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira kell végignézed a találatokat, most mondták legalább ketten, hogy a CÍMÉT írod be a telefonkönyvbe.........
2010. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem össze egy csajjal hogy pont kézi meccset néztem és megtetszett.(Ő játszott).Megszereztem a jegyzőkönyvet, abba benne volt a neve és így már megtaláltam.A te esetedben ezt úgy lehet levezetni. hogy valamelyik haverját leszólítod a srácnak és megkérded.
2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!