Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az furcsa, hogy 29 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, hogy 29 évesen nem érzem azt, hogy akarnék gyereket?

Figyelt kérdés

Sőt ... Semmi pozitiv érzés nincs bennem ha meglátok egy babàt, kisgyereket, általában idegesit az acsitásuk....meg a terhesség már látványra is kellemetlen érzést ad.


Múltkor fizetett nálam egy csaj, fogta a gyereket aki a termeket kicsit osszenyálazta...és olyan lett a kezem...és számomra ez undoritó volt


2017. márc. 12. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akiknek nem kell gyerek nincs ezzel gond csak soha ne is vállalj.
2017. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2017. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanígy érzek

25N

2017. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

En is ugyanigy erzek. Sot, 2eve teherbe estem (egy mutet miatt felborult a hormonhaztartasom, es az addig sikeresen alkalmazott vedekezesi mod megadta magat), es az abortuszig vegig "idegentest erzesem" volt, mintha vmi nem oda illo lenne bennem. Nekem szornyu erzes volt, ugyhogy a mutet utan totalis megkonnyebbules jart at.

30N

2017. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Már megint egy pont 29 éves nő, aki nem akar gyereket.


Mi ez a 29-es szám iránti vonzalom? Ilyenkor kattannak be a itt lévő nők, vagy mindegyik ugyanaz, csak más körítésben?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8485..

2017. márc. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Más kölyke nekem se cuki, meg csak irritál. De a sajátját mindenki szereti elvileg. Én szeretnék is gyereket meg nem is. A jó részeket szeretném, de a rossz részek túl riasztóak.

Amúgy... Nem teljesen ide illik, de van ez a sok őszinte cikk az anyaságról, amiben elmondják, hogy mennyira rohadtul nehéz az egész szülés, meg utána a hétköznapok és hogy néha utálod a gyereked és az anyaságot, meg a férjedet stb, és jönnek alatta a kommentek, hogy végre valaki kimondja minden anya gondolatát... És igazából már évek óta mindenki szuperőszinte és csak arról lehet olvasni vagy vicces vagy vérkomoly formában, hogy szülni és szülőnek lenni a legnagyobb szopás a világon. És lehet, hogy rossz volt, hogy korábban azt illett mondani, hogy az egész egy csoda, és lehet, hogy az anyáknak jó, hogy tudják, nem csak ők éreznek ilyeneket, de hogy a családalapítás előtt állókat ez elriasztja, az tuti.


Egyébként én is 29 vagyok, szerintem ez annyira nem meglepő :D

2017. márc. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Igaz én férfi vagyok, de így sem szeretnék majd a jövőben. Néha hátrány is társkeresésnél, mert a nők nagy százaléka viszont szeretne, így alapból hátrányból indulok.

Sosem jöttem ki a gyerekekkel valamiért. Anno exem rokonai odaadták a kezembe az 1 éves gyereküket, és lövésem sem volt, mit kellene kezdenem vele, csak feszült lettem tőle. Az utcán is, amíg mások "cukiskodnak" egy gyerekkel, odamennek hozzájuk, addig én inkább a háttérben maradok.

Biztosan jó érzés szülőnek lenni, de én nem tudom elképzelni magam apának.


30F

2017. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa, de sajnos ma már ez a trendi, szinte egy nő sem akar gyereket.
2017. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

engem nem érdekel, te akarsz-e gyereket, vagy sem.


36 vagyok, és addig én sem akartam, amíg be nem csúszott (35 évesen). amikor megláttam a 2 csíkos tesztet, azonnal anyává váltam.


de te ne kockáztass, nekem szerencsém volt, hogy sosem voltam ilyen boldog, mint most, anyaként.

2017. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom azért ebben a korban merül fel a kérdés sok nőnél, mert a társadalom szerint a 30 év náluk vízválasztó.

Én 28 vagyok, én is viszolygok a terhesség és a gyereknevelés gondolatától. Ha terhes nőt látok, mindig az jut eszembe: Ó, még egy tönkrement élet:(

A gyerekek az agyamra mennek az állandó pofázásukkal meg szaladgálásukkal, 10 perc után már zsong a fejem, le tudnám ütni őket:D (mondjuk a hasonló felnőtteket is)

Ha találnék egy pasit, akiért érdemes, úgy köttetném el magam, mint a huzat.

2017. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!