Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok csalödott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok csalödott emiatt, vagy csak én vagyok túl ragaszkodó típus?

Figyelt kérdés

Szerdán ugye munkaszüneti nap van és kitaláltam, hogy mivel szerda délután szoktunk a barátommal találkozni hétközben, most menjunk el x helyre beülni. Utána viszont rájöttünk, hogy az március 15 miatt zárva lesz.

Erre mondta a barátom, hogy akkor ő inkább alszik/pihen egész nap otthon és ne találkozzunk most.

Nagyon csalódott vagyok, mert szerintem más pár kb az egész napot együtt tölti ilyenkor, mert vágynak a másik társaságára, ő pedig még találkozni sem akar délután pár órára... :(

Egyébként így akkor ezen a héten csak egyszer fogunk találkozni, hétvégén péntek, szombaton egy ottalvással (huszonévesek vagyunk, másfél éve együtt).

Amikor montam neki ezt a dolgot, azt mondta, hogy hadd pihenjen már, úgyis találkozunk a hétvégén...de nem egy megerőltető munkája van és egész vasárnap is aludt- konkrétan 18 órát... (Nem beteg, volt mostanában szűrésen is, szóval nem amiatt és nem is depressziós, ez biztos).

Érthető a csalódottságom, amiért szerdán nem akar velem lenni, vagy túlgondolom a dolgot?


2017. márc. 13. 07:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az elírások miatt bocsánat, telefonról küldtem :)
2017. márc. 13. 07:59
 2/11 anonim ***** válasza:

attól, mert nem megterhelő a munka még lehet fáradt

a KÖZÖS programokat KÖZÖSEN kell megbeszélni, de ő most nem szeretne részt venni így...


24F

2017. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: értem én, de heti maximum kétszer találkozunk egyébként is, ott lenne neki az egész nap így is pihenni, de még pár órára sem akar találkozni, heti egy találkozás pedig egy komply kapcsolatban nekem kevés.
2017. márc. 13. 08:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen jogosan vagy csalódott, mert az igényeitek eltérőek. Ő nem akar veled lenni, viszont Te szeretnél vele. Az a kérdés, hogy régen is ilyen volt-e. Ha nem akkor baj van.
2017. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sosem lógtam a nyakán, de csalódott vagyok, amiért a hétközbeni pár órás találkozást inkább beáldozza még 3-4 óra otthoni semmittevésre (mikor amúgy is csinálhatná egész nap )
2017. márc. 13. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugy nez ki neki nem az a lazitas ha veled van.

Altalaban amugy tenyleg kimerult ember szokott ilyen passziv lenni.

Kerdezd maskor amikor fittebb

2017. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég elszomorító, hogy pár órát sem akar találkozni velem
2017. márc. 13. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj ne vedd ezt ennyire magadra. Én is szeretek a barátommal lenni, de nekem szükségem van énidőre, amikor a saját dolgaimmal foglalkozhatok, nem kell semmire se készülnöm. Ha együtt vagyunk általában programozunk, ritkán van hogy csak pihenünk, és akkor is igazodni kell a másik igényeihez. HA egyedül szeretne lenni, legyen egyedül, később beszéld meg vele, hogy eza heti 2 neked kevés. Vagy ha mindenképpen vele szeretnél lenni, ajánld fel hogy bekuckóztok néztek vmi jó filmet és mindenki csendben elvan magában.
2017. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.: de pont ezt írom, hogy így is alig találkozunk, nem az van, hogy heti 4 napot együtt töltünk és emiatt szeretne pihenni
2017. márc. 13. 09:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is szükségem van énidőre, elég magamnak való vagyok, de azért heti egynél jó lenne, ha többször akarna találkozni
2017. márc. 13. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!