Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy megijedek ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Normális hogy megijedek ettől a helyzettől?

Figyelt kérdés
A parommal 1eve vagyunk együtt. Regebbrol ismerjük egymást, eddig siman ment a kapcsolat. De az utóbbi időben megremit pár dolog a jovonkkel kapcsolatban. Ő nevelo szuloknel nevelkedett de tartja a kapcsolatot az igazi szuleivel is. Van egy gazdasaguk es szeretnék ot is bele vonni ezzel nincs is bajom. Van mar egy telke es most tervben van a ház építése neki/nekünk. Viszont en egyre kenyelmetlenebbul erzem magam mióta bejött ez az ötlet. Én mindig is ugy gondolkodtam hogy jobb külön utakon járni a saját labunkon megállni és magunknak megteremteni mindent. Tartok tőle hogy kesobb sok vita lesz ebből a helyzetből. Parom persze ugy gondolja hogy de hat kapunk egy hazat es nem lesz rajta hitel meg semmi milyen jo lesz. De szerintem mindennek megvan a hatul utoje is.Nem szeretném ha vissza mondanak nekünk hogy "mert mi epitettuk a hazatokat". Parom dolgozik en sajna fél éve munkát keresek kisebb nagyobb sikerrel. Mindent elvallalok konyhan is mosogattam de az apja igy is olyan véleménnyel volt rólam hogy én nem is akarok dolgozni. Paromnak szerencseje volt egyből felvették az első helyre ahová jelentkezett. A szulei támogatják most a kamion jogsit fizetik ki neki,az édes apja vett neki kocsit 400ezer ftert nagyon szereti őt..ő tud előre haladni. Én meg csak azt érzem hogy egy helyben toporgok és haszontalan vagyok melette. Az én családom nem az a tipikus tamogatos fajta. De attólmég szeretem őket. Ez a dolog is aggaszt hogy 35-40kmre leszek tőlük ha tényleg elkezdődik ez a haz építés. Félek hogy ha elérkezik az össze költözés még kenyelmetlenebbul fogom erezni magam mert "nem raktam bele semmit" nem erzem fernek hogy lakok valahol ahol 2 szalmaszalat nem tettem keresztbe ugymond. :( persze nyilvan segitek mindenben amiben tudok de vhogy még is ez az érzésem. Bizonytalan vagyok a jövővel kapcsolatban félek hogy melettem nem lesznek ott a csaladtagjaim ha tamogatasra lesz szükségem. 23/L
2017. márc. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jogos félelmek.

Nem ártana ezeket megbeszélni... először a pároddal, aztán a szüleivel is.

2017. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a gondolatok minden normális emberben felmerülnének, de én azt mondom, hogy előre ne agyalj azon, hogy " mi lesz, ha így lesz, mi lesz, ha úgy lesz"

Az élet nem sakkjátszma, nem tudod előre kombinálni a kimenetelét.

Lehet, hogy nem lesz semmi probléma és boldogan éltek, amíg meg nem haltok.

Az is lehet, hogy beigazolódnak a félelmeid, na bumm és akkor mi van?

Akkor majd a helyzetnek megfelelően változtatsz és éled tovább az életed.

Szóval, fogadd el a jelenlegi felállást és ne izgulj előre, mert veszítenivalód nincs, amikor valamiért nem felel meg a helyzet, majd lépsz!

2017. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szülei normàlisak akkor nem hànytorgassàk majd fel hogy na de mi segitettünk stb ! Hat az hogy a szülei mit mondanak rolad sztem engedd el a füled mögött majd telik az idg és majd belàssàk hogy nem lehet nekik is mindíg igazuk!
2017. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!