Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan moshatnám tisztára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan moshatnám tisztára ezek után a nevem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem tinderen egy csajjal. Elég sokat chateltünk bejöttünk egymásnak, én 21 vagyok ő meg hát azt mondta, hogy 18...két kép volt fenn róla összesen, lehetett akár annyi is. Egy hét tömény eszmecsere után a legkülönbözőbb vad témákról viszont minden átmenet nélkül eltűnt és csak annyit mondott, hogy többet ne keressem ha jót akarok magamnak...na mondom szép de hát ilyen az internet, nem az első ilyen eset. Két napra rá kapok fészen egy levelet egy ismeretlen nőtől aki mint kiderült a csajnak az anyja és fenyeget, hogy szálljak le a lányáról, mert kihívja a rendőrséget (??). Válaszolni nem tudtam mert azzal a lendülettel le is tiltott. Másnap ír az ismerősöm majd még egy, majd megint egy majd ismét egy másik...a nő szinte az egész levelezésünket a csajjal szétküldte az összes ismerősömnek engem zaklatónak perverznek és pedofilnak elkönyvelve, mivel mint kiderült a csaj mindössze 13 éves...az amikor azt állította, hogy 18 persze kimaradt a szövegből...


Most itt állok mint egy pedofil bűnöző és hiába magyarázom a bizonyítványomat a környezetemnek beleértve a családomat, és mondják hogy ők hisznek nekem és velem vannak ennek már ki tudja milyen következményei lesznek, a suliba is téma már, félek úgy fognak kezelni mint egy beteg agyú embert...mit tegyek? Közben kiderítettem, hogy ki a lány, érdemes lenne feljelentést tennem ellene rágalmazásért? Senkinek nem hiányzik egy ilyen tortúra de szüleim is inkább állják anyagilag csak tisztára legyen mosva a nevem. Még egyelőre tartom magam és senki nem tudja, hogy ma éjjel is felébredtem és hánytam az idegtől. De sürgős segítség kellene mert nem tudom így meddig bírom. 21/f


2017. márc. 13. 12:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem érdemes lenne perre vinni, főleg, ha nálad még a teljes üzenetváltás elérhető. Mert azt sejtem, hogy ők akarnak hamarosan rádhúzni egy kártérítési pert. Jobb lenne elémenni a dolognak.
2017. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Printscreen a beszelgetes azon reszerol, ahol a kiscsaj azt allitja, hogy 18 eves es tedd be az osszes ilyen bejegyzes ala es az anyjanak is kuldd el
2017. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
És igen, érdemes lenne pert indítani rágalmazásért, főleg, hogy ott a bizonyíték a beszélgetésetekben, hogy hazudott a gyerek
2017. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne a lány, hanem az anyja ellen.

Be lehet fenyegetni, hogy akkor te megteszed a feljelentést zaklatás és rágalmazás vádjával... ugyanis amit veled csinál, az undorító... emellett azt a részt, ahogy elmondta, hogy 18 lementeném, és elküldeném az anyjának is

2017. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Te mit fosol ennyire ha nálad van az egész beszélgetés??? Szépen rakd fel azokat a részeket ahol 18nak mondja magát, meg pár pikánsabb írását. Hogy lássa mindenki anyuci hótiszta kislánya 13 évesen hogy szopja a faxt.
2017. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Így ahogy a többiek írják, küldd el az anyjának a beszélgetés kimaradt részleteit is, feltéve ha még megvan!
2017. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Kicsit offolom a témát, képzeld én megismerkedtem szintúgy neten egy okos,normális fiúval. Levelezés utân találka. Minden siker. Szüleim szerint is okés a csávó. Főleg,hogy élőben is normálisnak tűnt. Levelezés folytatva,minden jól megy,erre gyanús lett pár infó róla. Kiderült,hogy a sokadik lány vagyok,akivel játszadozik. Beállítja magát rákosnak, a szüleivel nincs jóban, szoftverfejlesztőként dolgozik,egy nem is létező cégnél, GAMF-on soha nem is tanult stb.

Egy kettős személyiség,van egy világ,ahol K.Zs.-ként él és normális és van egy másik ènje,amelyben pofátlanul játszik mások érzelmeivel. Szóval èn így jártam. Nem tudhattam,hogy ez lesz,hisz tisztességesnek hittem. Te sem vagy hibás és fordulj a rendőrséghez.

2017. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7.: ez az illető engem is átvert!
2017. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Nem követtél el semmi olyat, amit annak tudatában, hogy a lány 18, nem szabadott volna.

Ő hazudott. Az anyja viselkédéséről inkább már említést se teszek....

2017. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Mindegyik amit fenn írtak. Az anyát szólítsd fel, hogy mindenkinek akinek elküldte a rágalmazó levelet, szépen küldjön egy bocsánatkérő levelet, mert nemcsak hogy nem tudtad, hány éves, hanem kimondottan o tartott ebben a hitben hogy 18, ezt pedig az anya vagy lánya, neked mindegy melyik, eltitkolta, vagyis téged hamisan rágalmaztak. Ezen felül, hogy te kárpótolva is legyél, en azt kérném, hogy fizessenek be a jövedelmüktől függő (amennyire latod) kisebb de azért észrevehető összeget (mondjuk egy minimálbéres no eseten 10 ezer forintot) egy jótékonysági intézménynek a nevedben, ezt is megírva a bocsánatkérő levélben.


Ha nem hajlandó erre, akkor viszont tényleg pereld be, ne csak fenyegetőzz. Ezt pedig szinten írd meg mind az összes saját, mind az összes o ismerősének (kölcsön kenyér visszajár).


Ha nem vállalod a jogi procedúrát, akkor csak az utóbbit tedd meg.


Egyébként meg nem vagy pedofil, mert a 13 éves lány bőven serdülő. Aki azt mondja rad, az egy tökkelütött hülye, legalább tudod kivel ne barátkozz.

2017. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!