Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-Lány barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátság létezik?

Figyelt kérdés
Nekem volt már pár fiú barátom,sajnos sokkal csak úgy ok nélkül vége lett, 4 éve megismerkedtem egy fiúval ő volt a legjobb barátom, nem rég viszont bevallotta h szeret engem és ha nem akarok járni vele ő nem akar barátkozni, nagyot csalódtam benne... DE még mindig hiszem h létezik..
2010. máj. 10. 20:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
Eleinte én is azt hittem, hogy van de aztán idök során rájöttem h nem iagzán van mert az egyik mindig többet akar mint a máásik:(
2010. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Bizonyíthatom, hogy létezik.

Azt a sablonszöveget meg, hogy "úgyis az egyik fél többet akar", azok hajtogatják, akik ne tudnának egy nőre/pasira ránézni anélkül, hogy meg ne akarják d*gni. :D

2010. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik^^

Nekem rengetek lány barátom van és tudom, hogy ki az akinél nem lehet több mert talán egy nagyon szép barátság szakad meg.

De olykor megéri kockáztatni.

Bár a srác aki olyat mondott neked, hogy akkor nem barátkozik háát furcsa..

2010. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól, mert sokan csak járni akarnak barátság címén, még nagyon is létezik barátság fiú-lány között.
2010. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak a mesében.
2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Létezik.

Bár én fordítva éltem át ezt mint a kérdező. Én azért ismerkedtem meg 1 csajjal, mert bejött, és gondoltam felszedem. Hát neki épp volt barátja, így akkor komolyabb dolog nem lett ebből, viszont nagyon jó viszonyba kerültünk. Mikor ő szabaddá vált, nekem lett bnőm, de a jó viszony megmaradt. És ez jó ideig így maradt. Mikor szakított vele 1 srác akit rajtam keresztül ismert meg, rögtön engem hívott, és akkor épp én is szabad voltam. Találkoztunk, megvigasztaltam, egész estig 1ütt voltunk. Kikísértem a buszához és mikor köszönt el, mélyen a szemembe nézett. Akkor eszembe jutott h most kéne végre megcsókolni, de nem ment. Hirtelen elbizonytalanodtam, és ezért nem lépem, csak átöleltem. Utána jöttem csak rá h ő nekem ezidő alatt több lett mint 1 kaland. Inkább éreztem iránta már barátságot mint vonzalmat, hiába tetszett. Fontosabb lett barátként mint hogy elveszítsem esetleg 1kapscolattal aminek bármi lehet a vége. És máig nagyon jó barátok vagyunk, pedig már 6-7 éve ismerem. :)


"életművész"

2010. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vanvanvanvan:)
2010. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kb 13 éve van egy fiúbarátom, és még soha egyikünk se akart többet a másiktól. Bár nem is vagyunk olyan sokat együtt, de vagyok vele olyan viszonyban, hogy bármiről tudunk beszélni. Szóval a létezik mellett voksolok.

19L

2010. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb tényleg eljön az a pont, amikor az egyik többet akar mint a másik. Viszont ha azon túljutnak és megbeszélik, akkor egy ideig lehet tényleg barátság is csak szerintem.... De ki tudja, meddig. :)


Nekem a legjobb barátom egy fiú, de sose kívántam meg, ő viszont közeledni akart hozzám.


Barátság lehet, de ha egészségesek a felek, akkor egy minimális testi vonzódás szerintem ott van.


Kivéve, ha mindegyik boldog párkapcsolatban él és csak a párjáért lángol.

2010. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ez a kérdés arra irányul, hogy meg akarlak-e dugni?
2010. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!