Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek korán, úgymond 14-15-1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek korán, úgymond 14-15-16 éves korban jött az első szerelem, és velük is maradtak, nem hiányzik neki valami?

Figyelt kérdés
A lányok akik még akkor szüzen ismerkedtek meg a párjukkal, akikkel később boldogan éltek, család, szerelem minden tökéletes, nem érzik azt, hogy ki akartak volna még próbálni valamit? Úgy értem h mást is megtapasztani. Meséljetek ilyeneket, ki hogy élte/éli meg hogy az első nagy szerelem az utolsó is, de boldogok?

2017. márc. 13. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem véletlenül nem írtak ide , sajnos ez már nagyon ritka talán a 70-80 évesek tudnának mesélni, de nem hiszem hogy közülük sokan járnak ide gyakorira meg egyáltalán internetezni , ma már annyira más minden az erkölcsi értékekről sehol nem tanítanak semmit de az hogy élj a mának és hogy legyél sexi dögös, meg hogy dugj meg minden nőt akit tudsz , és sajnos az igazi értékek amik valóban az életről szóltak és arról hogy mit is jelent az hogy élni teljesen kezd el veszni , mindenki a pillanatnak él így a jövő el veszik .
2017. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Az az igazság (szerintem) minél idősebb valaki, annál kisebb az esélye arra hogy "szerelmes" lesz.
2017. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Én ismerek ilyet. és hiába mondják hogy nem, ez így tök jó meg minden, nem hiszem hogy ne hiányozna nekik a kaland, az élet, a változatosság, az hogy többmindent is kipróbáljanak, többféle szeretetet, több ember szeretetét is megtapasztalják. főleg akik lekölykedzenek 21 évesen aztán meg ebből állnak ki hogy 2évente potyogtatnak egy-egy porontyot és egész életükben güriznek a sz.aros kis minimálbérükért hogy eltartsák a sok kölköt. dehát ők naggyyooon boldogak mert hogy minden a család meg a fas.zijuk aki már amúgy tojik a fejükre már az első ivadék után mikor 60 kilóról 70re ugrik fel a nő meg csalják őket fűvel fával. na nekem nem kéne ez az élet, akkor se ha tényleg szeretném a csávót. csak szánni tudom az ilyet. biztos hogy legbelül hiányzik nekik az ÉLET, csak még maguknak se vallják be ezek mert szörnyű lenne az igazsággal szembenézni hogy már ígyse úgyse tudnának rajta változtatni. inkább beletörődnek és azt mondják hogy ez így a fa.sza.
2017. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek egy nőt,aki 14 évesen jött össze az első pasijával,8 évig együtt voltak.Utána elpazarolt egy nála fiatalabb pasival 4-5 évet az életéből,aztán megint egy másikra,most meg egyedül van,30 évesen.Hogy az első után kivel,hány éves szünet után jött össze,nem tudom,de fél éve nagyon ki volt borulva,hogy se pasi,se állás.Most is úgy érzi,hogy elqrta az életét olyan pasikra,akik nem is illenek hozzá.
2017. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Az első és egyetlen nagy szerelmemet 16 évesen ismertem meg és 28 éves koromig, tehát 12 éven át tartott. Utána volt egy öt éves kapcsolatom, ami nagy csalódás volt. Amíg tizen- és huszonéves voltam, mindenki azt mondta, ki kellene élnem magam, nem szabadna ilyen fiatalon háziasszony szerepet vállalnom, mert kellenek a tapasztalatok. Én akkor ezt teljesen másként gondoltam. Mostanában kezdek ráébredni, hogy talán van benne igazság. Leragadtam ugyanis két olyan ember mellett, akiknél nem kellett volna és elteltek a fiatal éveim. Most tapasztalok meg olyan dolgokat, amiket mások már jóval korábban, így azt érzem, jelentős hátrányom van.


36/N

2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
En mondjuk meg csak 21 vagyok es 15 eves voltam, amikor osszejottunk es sok szarsagon keresztul kellett mennunk, de mostanra nottunk fel agyilag ugy igazan egy normalis kapcsolathoz. Nekem meg sem fordul a fejemben milyen lenne mással, őt ismerem, őt szeretem, ő a masik felem és ezt nem fogom eldobni csak azert hogy megtapasztaljam "milyen massal":) sot ezt a kieles dolgot is boduletes nagy baromsagnak tartom. Nem attol elsz tobbet vagy jobban hogy minel tobb embert kiprobalsz:)
2017. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
16 voltam, mikor megismertem a párom, most 25 vagyok. Többször eszembe jutott, hogy milyen lenne nélküle vagy mással, de nem ér meg annyit a dolog, hogy elveszítsem. Ki tudja, meddig leszünk együtt, de Ő a legjobb dolog az életemben :)
2017. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

" ne hiányozna nekik a kaland, az élet, a változatosság, az hogy többmindent is kipróbáljanak, többféle szeretetet, több ember szeretetét is megtapasztalják. "

ekkora ordas nagy baromságot:D nagyon tudlak sajnalni ha neked csak a valtozatos/kalandos élet ha minel tobb emberrel kureszolsz:D

2017. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó, nem kellene kiforgatni a dolgokat...


14 voltam. 10 évig tartott. Született egy gyerekünk, 3 éves volt, mikor rájöttem, hogy nem akarom már azt a kapcsolatot.

Tény, hogy hiányoztak dolgok, de talán túl tudtam volna lendülni, ha az exem hajlandó lett volna beszélgetni velem. Ugyanis éreztem, hogy nincsenek rendben a dolgaink, szerinte minden rendben volt.

Sokáig hittem hogy ő az első és az örök, az utolsó.

Hát csúnya vége lett...

De nem bánom, hogy kiléptem belőle.

2017. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
ahogy a 9es is mondja, nagyon szépen kiforgattad "kedves" 8as válaszoló, de nem éppen ezt mondtam drágám. én meg téged tudlak sajnálni hogy olyan ostoba és együgyű vagy hogy ennyit tudtál belőle levenni. szerintem máskor inkább meg se 'szólalj' ha ennyire futja ;)
2017. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!