Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell valakinek kiszívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell valakinek kiszívni a nyakát? :$

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Igényessen, szentimentálissan.
2010. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Porszívóval, benzinmotoros szivattyúval...
2010. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
elkezded csókolgatni kicsit nyalogatni és mikor már nagyon élvezi előveszed a műanyagvámpírfogat és bele harapsz izomból!!! tetszeni fog neki akár el is mehet...
2010. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Miért akarnád?Ha pasi vagy ha lány mind1

Undorító..pff...barátom sem szeretné, én sem.

Mégis mi értelme mondd már meg?Amúgy meg nagy tudmány kell hozzá:szívni kell a nyakát xD

Ne ezzel akarjatok már felvágni könyörgöm...szánalom

2010. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem undorító! miért lenne az?
2010. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell, hogy a száddal szívóerőt fejtesz ki a másik nyakára XD Mint a szívószálnál :D

Am személy szerint én sem szeretem, mert bárhogy is nézzük, ez egy seb. A vér a szívás hatására a sejtek közé kerül, és ott bomlik le... Meg amúgy sem túl esztétikus.

2010. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Mert szted mi nem undorító abba h a pasidnak vagy csajodnak ott van egy bazi nagy piros folt a nyakán?:DD

ne ezzel akarjon már az ember feltünősködni, meg ezt is kb a 15 véesekhez kötném, ők ilyen hülyék, már bocs

2010. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én 14 évesen is undorítónak találtam. pedig most még csak 16 vagyok. de eléggé hát hogyismondjam...az embert attól elég igénytelennek tűnik.
2010. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne akard kiszívni a nyakát... kellemetlen lesz neki... nekem is az volt mikor nyáron garbóban jártam
2010. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ne is torodj a tobbiekkel. Ne csak a nyakat szivd ki, a veret is, hidd el nagyon finom es minnel artatlanabb az aldozat, annal finomabb a vere.
2010. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!