Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember nem a maga szerencséjének a kovácsa?

Figyelt kérdés

Annyi megkeseredett komment van itt! Az összes pasi szerint minden nő qrva, a nők szerint meg mindenki csak dugni akarja őket...

Úgy értem, idejön panaszkodni a fiú, hogy egy normális lányt nem talál, hogy mind csak a pénzét akarja, lenne inkább nő, akkor 20évig lenne egy gazdag pasi szeretője, aztán élne élete szerelmével... (ma a kérdések között szörfölve 3 külömbözö ilyen kommentet találtam, ilyen nincs..:D)

A nők meg, hogy mennyire sz*r nekik, el vannak nyomva, szexuális tárgyak... Mert megcsalják őket, a "kényszer-szex" fogalmával is nemrég találkoztam... Wtf? Egy párkapcsolatban ilyen?

Én egézséges önzéssel, és okosan élem az életemet, nincs olyan, hogy kényszer-szex, ha nem akarom, majd legközelebb, de iylen még nem fordult elő, ugyanis mivel nem pénztárca után megyek, akivel vagyok szeretem, és akarom is mindig :D

Tudni kell választani! Azt egyik minden nőt r*bancozó pasi se írja, hogy szemernyivel sem különb, hiszen állandó hímringyóként sertepertél a szombati diszkókban, vagy hogy a "normális" lánynak azért legyenek ha lehet 600 köbcis mellei...

Értitek :) Az emberek nem ismerik magukat, a korlátaikat, az igényeiket, és mindenki sz*rul érzi magát... hogy is van ez?


2010. máj. 10. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én vagyok az egyik ilyen(fiú)kommentelő,nem ok nélkül!Ki kérem magamnak,én nem szoktam diszkóba,meg kocsmába se járni!=)Én abszolút otthonülős vagyok,rám senki nem mondhat semmit,ja és nem várom el,hogy egy lánynak nagy melle legyen,csak azt várom el,hogy normális legyen...De ilyen nincs sajnos:(
2010. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
És nem vagyok hímringyó se!:)
2010. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De te sem vagy boldog! Az otthonülés sem megoldás, elvégre keresgélni valahol kell... :) De ezer más közöségi hely van a diszkók mellett!

Én azért örülök, hogy te ilyen vagy, mert tény, hogy kevés a "normális" fiú/lány manapság :)

2010. máj. 10. 21:17
 4/24 A kérdező kommentje:
Jahm, én meg azt kérem ki, hogy nincs normális lány! :D Rengeteget ismerek, mindig meglepődök, hogy itt gyk-n ekkora hiány van belőlük :)
2010. máj. 10. 21:18
 5/24 nielindi ***** válasza:
52%
kedves elsö: otthon ülsz állandoan, és volt szerencséd összejönni egyszer egy ilyen számito ribivel, nem kellene általánositanod. pont te ne általánosits, m nem ismered az embereket. otthon ülve nehéz lehet megismerni igazi embereket, értelmes nöket.
2010. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,az erre a kérdésre érkező válaszokat nézd meg! http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2010. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nah meg én is úgyvagyok,hogy egy normális barátnőt szeretnék,nem arra hogy meghúzzam,hanem hogy legyen kit szeressek,hogy legyen ki szeressen,akiért jó felkelni reggel hogy érezzem hogy van valakim,de sajnos csak az olyanokat fogom ki ha kifogom akik hatalmas szeretetem ellenére megcsalnak,hazudnak,átvernek hülyére vesznek...a másik meg hogy rám se szarnak csajok...pedig szerintem nemvagyok egy húde ronda...

18/f

2010. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

21:20, szerintem azért arra a kérdésre nem érkeztem olyan szörnyű válaszok :)

1-2 kirivo példa, de szerintem a pl egyszerű provokácio :D

2010. máj. 10. 21:37
 10/24 anonim ***** válasza:
De az a kérdés a bizonyíték rá,hogy a mai lányok mekkora ribik...
2010. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!