Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lehet-e? Mert szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehet-e? Mert szerintem nem.

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta h terhes de rendszeresen megjön neki és azt mondt h ilyenek lehetnek. De nemhiszek neki mert énsem vagyok túl hülye az ilyenekhez csak érdekelne h ilyen télleg lehet-e?
2010. máj. 10. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetségesnek lehetséges, de miért hazudna?
2010. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet azért hazudna h maga mellett tartson
2010. máj. 10. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egynél többször is megvolt az úgymond terhessége alatt a menstruáció.. akkor biztos nem az. :D
2010. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

többször is megvolt neki . meg azt mondta h már a 4. hónapban van. De akk nemhiszem h az lenne.

Köszike

2010. máj. 10. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt úgyis észre veszed sokat eszik megkivánja a kaját amit lát nől a hasa stb..
2010. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,hogy megjön neki,de az nem igazi menstruáció,ugyanis nincs peteérés.De akkor a vérzés sem az igazi,nem olyan mint amikor rendes menstruáció van.

4.hónap körül (ha sovány a csaj) már látszani kéne egy pici pocaknak.Nem volt az első hónapokban rosszul?

2010. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vérezhet a terhesség alatt is, de az nem menzesz. Mindegy, azonnal rángasd el nőgyógyászhoz, vagy vegyetek egy terhességi tesztet, mert még öt hónap és meglepődtök mindketten. Illetve... ha tényleg terhes, négy hónap elteltével már nem sok dolgot tehet azon kívül, hogy megszüli. Aztán meg meglátja, hogy érdemes volt-e...

Fura nők vannak.

2010. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Peti, te vagy az?! Gyere haza, k|_|rva elet, mindig mashol csaszkalsz! Mi lesz igy a gyerekunkkel?!
2010. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem, nem volt rosszul azokban hónapokan

köszike a válaszokt

2010. máj. 11. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet állapotos, akkor is ha menstruál, de ha már 4. hónapban jár, akkor szerintem felkéne hogy tűnjön hogy pocakosodik.
2010. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!