Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségetek kellene! Vasárnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetek kellene! Vasárnap este láttam egy iszonyatosan helyes srácot, de nem tudom, hogy találhatnám meg! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
A srác kb. 175 cm magas volt, barna szemei voltak (illetve gondolom még mindig az van neki:D), barna rövid haj, valamilyen fém óra, zenét hallgatott, ha jól emlékszem fehér vagy szürke nagy pulcsi volt rajta, és fekete vagy szürke hátizsák. Szentendrei HÉVen láttam 21:00 környékén. Azért lenne fontos, hogy megtaláljam valahogy neten keresztül, mert legközelebb kb. 1 év múlva járok arra... :( Szemeztünk is, bár én mindig hamar elkaptam a szememet, utána meg mivel sietnem kellett, hamar eltűntem az állomásról. Batthyány téren szállt fel, és nem tudom, hol szállt le. :( (Szóval, ha van akkora eszméletlen nagy mázlim, hogy olvasod, akkor írj egy privát üzenetet:)
2010. máj. 10. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehogy kamuüzenetekkel csőbe húzzanak!
2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát abban segíthetek, hogy nem én vagyok az. :D

viszont teljes szívemből kívánom, hogy megtaláld ^^

2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így nézek ki, csak nekem fekete a hajam:D

Van a neten egy olyan oldal hogy kivel utaztam, pontosan nem tudom a címét, de googlebe sztem megtalálod, oda írd be ugyan ezt, ha szerencséd van a srác is ír oda vagy olvassa majd egyszer.

2010. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok helyes fiút fogsz még látni.:D...
2010. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22:02: emlékeznél rám, ha te lettél volna:( Ez a fiú elég sokszor nézett rám.

22:03: igazad van, de ő nem az a tipikusan helyes srác volt, nem a tucat, hanem volt benne valami, ami megfogott (mocskos és félreérthető poénokat mellőzükm:D) benne.

2010. máj. 10. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon elszánt vagy, küldd körbe facebookon vagy iwiwen az üzenőfalon, hogy mindenki rakja ki az üzenőfalára. más így talált már meg így másokat. aztán reménykedj, hogy visszajelez a srác.
2010. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát és szerinted nem lesz,gáz,hha mondjuk írja,hogy én vagyok az... XD :D Szánalmas,úgyis fogsz még helyes srácokat találni.
2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

amit említett valaki: veledutaztam.hu

itt meg lehet keresni valakit, akivel együtt utaztál, feltéve, ha ő is olvassa az oldalt

2010. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy álruhás csacsi volt és akkor aztán nagy bajban vagy kisasszony!
2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!