Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg jobban tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg jobban tetszenek nektek az alacsony nők/lányok?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket erről, és ahogy az emlékezetemben él, nekem is minden apróbb termetű ismerősömet folyamatosan bámulják a pasik, udvarolnak nekik, még azoknak is, akiket nem gondolok kifejezetten szépnek. Egyébként én sem vagyok magas (164 cm), de úgy vettem észre, hogy az ilyen 155-160 centis lányok nagyon bejönnek a pasiknak :D
2017. márc. 16. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem 160-165 közöttiek jönnek be, bár én csak 171 magas vagyok. 24/F
2017. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alacsonyabbaknak nyilván, nekem magasabbként a magasabb nők nők jobban tetszenek, de nem sokat számít, csak apró előny ez.
2017. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül az a kérdés, hogy kinek mi az ideálja, mert szerintem sokan azt válaszolják, hogy nem számít, de lehet, hogy tudat alatt mégis jobban vonzódtok az alacsonyabb lányokhoz, mert tényleg mindig őket nézi meg minden pasi az utcán :D szerintem gondoljátok végig, ti is meg szoktátok őket nézegetni, nem?
2017. márc. 16. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, és nem :D Oké, alacsony vagyok, de 160 tényleg nem jönnek be :D
2017. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy nem jön be, aki nálam egy fejjel alacsonyabb. Olyan, mintha gyerek lenne :D
2017. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem az alacsony csajok jönnek be jobban, én 183 cm vagyok.

Mondjuk ettől függetlenül volt már olyan barátnőm, aki 187 volt, tehát nálam magasabb, és nagyon szerettem.

2017. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is 183 vagyok ès 170 valamennyi volt a lâny akit megszállta az agyam és azóta is keresem:P
2017. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel milyen magas egy nő, csak legyen szép arányos, ha csak a külsőségeket vesszük.
2017. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a magas lányok jobban tetszenek.
2017. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Páromnak (166cm) is az alacsonyabb lányok jöttek be, aztán találkozott velem (169cm), és totál belém zúgott.

Ez volt nyolc hónapja, és azóta már együtt élünk. :)

2017. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!