Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem olyan akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Számtalanszor elgondolkoztam már azon hogy vajon mit akar tőlem,-hisz nem egy alkalommal adtam a tudtára engem semmilyen szín alatt nem mozgat meg,arról nem beszélve hogy november óta van párja. Régebb óta ismerjük egymást, és nem emlékszem olyanra amivel az ellenkezőjét bizonygattam volna.

Ha alkalmanként találkozunk, váltunk pár szót, viszont ha felhozza a témát mindig illedelmesen utasítom. Mostanra viszont már unalmas hogy nem érti meg hogy nincs szükség arra hogy ott hagyja a párját értem,-egyáltalán nem is vagyok az a személy aki bármibe belerondítani,-a másik dolog pedig nem érzek iránta semmit. Jó nekem egyedül,részéről pedig ez tisztességtelen.

Nem értem miért nem érti ha világosan kifejeztem magam ezzel kapcsolatban, de ha nem történt volna meg az is elég egyértelmű szerintem hogyha nem keresem a társaságát,annak ellenére még sem tudom levakarni magamról.

Mit akar tőlem? Tapasztalatok? Hogyan "zárjam" ezt le?


2017. márc. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

mit akarna...hát SZEXET!!!

komoylan ennyire nehéz erre rájönni?!

mind csak kamu szöveg h otthagyja érted, meg a nyálas duma, kedvesség stb ostoba vigyor mind csak arra megy h befűzzön egy menetre.

utána meg mondja majd h ááá bocs de maradok a páromal stb...persze te ekkorra már jobban vonzódsz hozzá, így újra újra szexelni fogtok hátha meggyőzöd ezzel h téged válasszon...bla bla...és így tovább.


Rém egyszerűek ám a férfiak, nem értem miért kell túlkomplikálni.


Lerázni csak úgy tudod (talán) ha a szemébe mondod hogy hé, nekem sem most nem akarok tőled semmit, sem később. Mint barát maradhatunk, max, de férfiként nem érdekelsz. ennyi.

2017. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már nem egy alkalommal megtettem, -mint ahogy feljebb is olvashatod. Lehet kicsit határozottabban kellene most már a tudtára adni hogy nem érzem magam papagájnak.
2017. márc. 16. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Másrészt, nem fekszem le olyannal akinél nincs meg az érzelmi háttér, nem beszélve arról hogy mérlegelve sem lenne tanácsos foglalkoznom vele.
2017. márc. 16. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd valamelyik gyakoris elmegy hozzád és segít letiltani a tel. számát és törli helyetted az ismerősi listádról. :)
2017. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexet.
2017. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!