Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hová lett az udvarias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hová lett az udvariasság?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban csak olyan férfiakkal találkoztam ,akikből kihalt az udvariasság. (Még az ajtón sem engedtek előbb kilépni...)

2017. márc. 16. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Pont ott van, ahol a nőiesség.
2017. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én, konkrétan elzártam egy trezorba. Majd nyugdíjas koromba előveszem.
2017. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pedig ez is vonzó szokott lenni egy férfiban...én személy szerint nagyra értékelem...
2017. márc. 16. 16:41
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Én is nagyra értékelném a nőiességet egy nőben, de nem találkozok ilyesmivel. Így aztán nincs kivel udvariasnak lennem.
2017. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
En sok udvarias sracot ismerek, a parom is az es a haveri kor nagy resze szinten. Van 1-2 bunkobb arc, szerencsere oket nem latom gyakran :D
2017. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bennem még éldegél egy halovány kis fénye az udvariasságnak :) Alap esetben udvarias vagyok, de ha bunkóznak velem,akkor én is az vagyok.
2017. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6# . Az rendben is van... de ne vágjuk már be egy nő orra előtt az ajtót...
2017. márc. 16. 17:00
 8/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%

Egyrészt mindenki olyannal találkozik, amilyet bevonz magának. Folyamatosan azon agyalsz, hogy miért ilyenek a férfiak és nem azon, hogy normálisat fogsz találni.

Másrészt, ha őszinte akarok lenni, akkor sok nőnek ez imponáló és így a férfiaknak nagyobb az esélyük is.

2017. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ilyeneket nem szoktam, sőt senki orra előtt nem vágom be az ajtót.
2017. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Ahova a fogadókészség is. :)

Kérlek szépen,hiába vagyok udvarias,attól még a nők ugyanúgy nem értékelnek...

Ahhoz jóképűnek is kell születni.

Én udvarias vagyok egyébként a nőkkel,de nem éri meg. Csak nyomoréknak néznek érte maximum,de a legtöbb még egy köszönömöt se tud mondani.

2017. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!