Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz meg mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg mostanában minden nő, elég feltűnően és sokáig? 22F

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán vettem észre, hogy megnéztek volna a nők, maximum néhányan, de mostanság egyértelműen megbámulnak és ahogy nekem lejött, nem rossz értelemben, egy elég dögös csaj például nagyon sokáig nézett a buszon a szemembe, mikor elfordultam, akkor is láttam a szemem sarkából, hogy nézeget. Az utcán szembejövő nők is a szemembe néznek, amikor elmennek mellettem. Amikor vonattal mentem, felálltam, hogy leszálljak és akkor vettem észre, hogy egy nem is korombeli nő (30-40 év körüli) bámulja az arcomat az egyik ülésről, amikor észrevettem, akkor is egyenesen a szemembe nézett...

Ami változás történt, hogy levágattam a hajam, eddig csak középen volt hosszabb, két oldalt és hátul pedig elég rövid, most kb. egyenletesen pár cm hosszú az egész. Plusz vettem pár új ruhát, egy fekete-fehér Nike sportcipőt, egy szűkebb fazonú, sötétkék farmernadrágot. Ezeken kívül még egy fehér póló és egy világoskék farmerkabát volt rajtam, amikor feltűnően sokan megnéztek.

Ja és télen elég sokat edzettem, felsőtestben inkább csak szálkásabb lettem, hasam teljesen eltűnt, de a lábam sokat vastagodott. A magasságom olyan 190cm.


2017. márc. 16. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen a stílusod? edzel? kondi?
2017. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű! Valszeg jól állnak neked ezek az újítások! :)
2017. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert látják rajtad hogy igényes, és stílusos vagy
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jó érzés mi?
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazából egyáltalán nem volt jó érzés, inkább kiábrándító, hogy ha van az embernek pár új cucca meg egy kicsit másabb a haja, máris kellene, előtte meg semmi.
2017. márc. 16. 18:55
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
190... mivel etetnek otthon? Én is felnéznék rád.
2017. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a 190 cm nem sok, a korosztályomban inkább már az ilyen magasságúak vannak többségben, legalábbis a környezetemből ítélve.
2017. márc. 16. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:

"igazából egyáltalán nem volt jó érzés, inkább kiábrándító, hogy ha van az embernek pár új cucca meg egy kicsit másabb a haja, máris kellene, előtte meg semmi."

Kiábrándító, hogy azt gondolják, végre valaki, aki nem szakadtan vagy igénytelenül néz ki? Mert ennyi történt. Te is inkább megnézel egy csinosan felöltözött nőt, mint egy olyat, aki agyonviselt, kitérdesedett farmerben, és agyonhordott, szétnyűtt pólóban van, a haja pedig sehogy sem áll.

2017. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ennyit, inkább élvezd a helyzetet. Jót tesz az önbizalomnak. Nyilván csak a külsődet látják, nem ismernek, és valószínűleg vonzónak találnak. Ebből akár majd előnyt is kovácsolhatsz, mert előbb-utóbb eljuthatsz odáig, hogy ismeretlenül leszólíts egy olyan nőt, akin éppen látod, hogy folyamatosan figyel. Belegondoltál már, hány férfitársad irigyel most?
2017. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Gondolom, te csak az átlagos külsejű, szolidan öltözködő, smink nélküli lányokat nézed meg.

2017. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!