Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítja el olykor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítja el olykor egy férfi egy nő dicsérő szavait?

Figyelt kérdés
Na szóval nem minden dicséretet fogad el. Van,amire azt mondja,hogy nem nem nem vagyok az..
2017. márc. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, önbecsülés hiánya. Hallani akarja még egyszer, de ez az előbbiekre vezethető vissza. "helyes vagy- jaj nem is, deee..." Vissza kell kérdezni és kizökkentei. "helyes vagy", "jaj nem is." Nem? Miért nem? Te hogy látod?" stb.
2017. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Soknak èrzi
2017. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert úgy gondolja, hogy "nem, nem az". (Mégis, vajon miért mondaná?)


Nálam is így megy: ha szerintem magam alatt teljesítek, akkor mondhat bárki bármit, maximum üres bóknak veszem (nem ismer az illető) és elengedem a fülem mellett.

2017. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ismeri önmagát. Én is utálom, mikor a nemlétező tulajdonságaimat sorolva nyalják a seggem.
2017. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem vagyunk bókokhoz szokva, másrészt elutasítjuk azt amit a másik még nem tudhat. Mondjuk 2 hét után "úgy szeretem, hogy ilyen határozott/kitartó/becsületes vagy" ilyennél azért én szólok, hogy még nem ismer. Mindazonáltal jól esik, "elteszem" és igyekszem megfelelni neki.

Lehet, hogy olyat mondtál neki, amit megelőlegezettnek érzett. Mit utasított vissza pontosan ?

30/f

2017. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább visszakérdezek, hogy mégis miből gondolja azt, amit. Eddig értelmes válaszok nem nagyon voltak.
2017. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert kevés az önbizalma és/vagy úgy érzi, nem őszintén dicsérik, csak hízelegnek ndki.
2017. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinte nem az.
2017. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!