Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kiábrándulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiábrándulnátok a párotokból, ha a lánykérést úgy képzelné el, hogy 3 jeggyűrűs dobozzal (amiből kettő üres) "itt a piros hol a piros? " játékot kezd el játszani veletek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 23:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
:D Szerintem ez nem az ilyen vicces helyzet. De én én is hülye vagyok, tuti venném a poént, vicces, tetszik. :D
2017. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
röhögő görcsöt kapnék :D De igent mondanék. Az én párom is ilyen vicceskedős.
2017. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem tetszene. Olyan, "na, ribi, találd meg a szajrét".
2017. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ez nagyon-nagyon bejönne :)

Mi sem vagyunk sziruposan romantikusak, sokkal eredetibb lenne mint a hagyományos letèrdelős egymásba borulós.

2017. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon jóóó, imádnám! :D
2017. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A pontozásból úgy gondolom, sokan nem értenek egyet ezzel.

Mindenesetre mindenkinek ment a zöld! :)

2017. márc. 17. 00:29
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, engem borzasztóan zavarna. Látványosan megsértődnék, és bőgnék amiért elrontotta az egész lánykérést, mert mikor majd később rendesen kér meg, már nem lesz ugyanaz, mivel előre fogom tudni.
2017. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

nekem tetszene :D nem vagyok híve a "rózsaszirmok vezetnek a padlón a szobába, ahol Őő térden állva gyűrűvel a kezében várja, hogy elrebegjem, igen" tìpusú lánykérésnek...

mondjuk igazából nem tartom túl lènyesnek, milyen a lánykérés :D nem az ami számít

2017. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3%
10es te egy gondatolvaso vagy..én akartam irni a festős automosos dolgot..
2017. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem aranyos. Mondjuk tipikus jeggyűrűs dobozok helyett, lehetne valami semlegesebb tárgy és akkor nagyobb a meglepetés. 😊
2017. márc. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!