Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar miért van szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar miért van szerintetek ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik kategóriába kell ezt írni de nem ez a lényeg. Miért van az hogy az emberek (férfiak is de inkább nők) bámulnak. Bárhova megyek mindig megnéz jó alaposan mindenki. Kirívóan ronda tuti nem vagyok, a lányok szerint jóképű vagyok de ezt akárki mondhatja ha nem akar megbántani. 173 magas vagyok átlagos testalkat rövid haj rövid ápolt szakáll. Nem vagyok paranoiás mielőtt azt hinnétek mert haverjaim is többször hívták rá fel a figyelmem hogy bámulnak. Nem mintha probléma lenne csak rohadtul kez idegesíteni hogy nem tudom miért néznek :D Ötlet valakinek? Az is jó ha arra találtok megoldást hogy ne zavarjon hogy bámulnak :D
2017. márc. 17. 05:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kepet
2017. márc. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most még dolgozok telóról meg nem tudok
2017. márc. 17. 05:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Na meg 24-es szolgálat után nem valami bizalomgerjesztő a látványom :D
2017. márc. 17. 05:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem néznek meg, az a baj, ha megnéznek, az a baj... az embernek soha semmi sem jó és mindig a miérteket keresi. :(


Inkább örülj annak, ami van és nem kell mindig mindennek az okát keresni.

2017. márc. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem az nem érdekel ha megnéznek és az sem ha nem néznek. Csak ha már bámuonak akkor tudni akarom miért. Dakota meg nem vagyok hogy balhézzak hogy mit nézeee mi?! :D
2017. márc. 17. 05:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan fejed van, hogy elsőre mindenkinek ismerősnek tűnsz, és nézik, hogy most tényleg az vagy e akinek hisznek. Nem szokták mondani az ismerőseid, hogy azt hitték valakire, hogy te vagy?



Gondolj arra, hogy bár megbámulnak, 5 perc múlva már nem is gondolnsk rád többé.

Vagy arra, hogy ha egyszer elrabolnának és keresnének, csomóan emlékeznének, hogy merre jártál és ez megmentené az életed

2017. márc. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod tudni a miértet?

Talán több leszel tőle, vagy nagyobb lesz az egód?

Nem mindegy az neked hogy miért bámulnak meg?


Tudod mit? Máskor kérdezd meg azt a személyt akinél észreveszed hogy megbámul, hogy miért csinálja.

2017. márc. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En mostmar nagyon kivancsi lettem. Kepet,de azonnal.

N

2017. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!