Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas, vékony férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas, vékony férfiak általában milyen típusú nőknek tetszenek? Vagy nincs ilyen jellegzetesség?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

apa kezdődik


24F

2017. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony, 120 kilosak.
2017. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

mindenkinek :D


én alacsonyabb zömök srác vagyok, kondiba járok, és látom h ezek a szikárabb amgas arcokat hogy nézik a csajok ...hihetetlen hogy mi vonzó van egy 190, 70 kilós ürgében, csiga testel, nyikhaj alkattal?

de bejön nekik ennyi.


valahogy a zömök test nem menő...(ok, persze az ha brutálisan ki vagy b/*/szva, de mivel én nem vagyok, csak amatőr szinten tolom maga a testem nem vonz senkit sem, pláne h szőr is van rajtam, ne de nem vagyok egy jeti...)

2017. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as, most ilyen alapon, ha te alacsonyként se tudod magad normálisan kigyúrni, akkor képzeld magad egy 190 centis fiú helyébe, neki sokszor annyit kell edzenie és ennie, mint neked.
2017. márc. 17. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem. Ram a kopasz kigyurtak tapadtak mindig is,de nekem a magas vekonyak tetszenek.

N

2017. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmilyennek,pontosan ez a baj.

Én hasonló alkatú srácként egyetlen nőnek sem kellettem soha életemben,rám se néznek... :/

2017. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!