Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van itt valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van itt valaki, aki utál csókolózni?

Figyelt kérdés
Régebben nagyjából szerettem,de már egyre jobban utálok. Belegondolok a sok bacit átadjuk egymásnak,a nyálcseréről nem is beszélve.Szerintem nagyon gusztustalan! Gondolja ezt így más is?
2017. márc. 17. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is így vagyok, habár nem a "zsáj nádzson bácilus!" miatt, hanem, mert olyan fura az egész. Meg büdös (nyálszagú...) és nem látom benne azt az élvezeti faktort, amiről a filmek és a könyvek (főleg a könyvek) meséltek.
2017. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Huha, jobb ha a sajat szadban uszkalnak a sajat bacijaid? xd
2017. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
# 1: Hagyd már itt ezt az oldalt végre!
2017. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre, akár percenként is utálhatod.
2017. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy szerelmes. (... de akkor miért csinálod?)

Majd ha jön az igazi, le sem akarsz szállni a szájáról, mert nagyon finom dolog az!

2017. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Az ember kültakarója, tehát a bőre tele van bacikkal.Már egy kézfogással átveszed.Ugyanígy van a csóknál is.A szex is ilyen, ez is undort kelt benned?Két megoldás lehet:

1.Nem csókolózol soha többé senkivel, de nem is fekszel le.

2.Sosem fogsz meg többé semmit, tehát se kilincset, se semmilyen tárgyat(azokon is bőven van).

Akkor minek élsz?

2017. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szeretek, nem is teszem. Engem is a bacik borzasztanak el. Nekem pl konkrétan volt olyan, hogy a másik nyálától gyulladt be a fogam... Szóval kössz nem, van elég bacim nekem is, nem kell másé. A férjemé sem. Ettől függetlenül szeretem, imádom...semmilyétől sem undorodom, de nyálcserét nem óhajtok. Ő is így van vele. Szerintem ez nem egyedi dolog, sokan vannak még így...akkor is ha a nagytöbbség nem.
2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"semmilyétől"


Ly? Ly!!! LY?!!


Hajajj...

2017. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek.
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, ilyet is csak a kiégett emberek mondanak. Aki meg még nem élte át, azt nem érdeklik a bacik.
2017. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!